Рішення в області інформаційної безпеки

Рішення в області інформаційної безпеки

Системи управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки (SIEM)

Розвиток інформаційних технологій спрощує ведення бізнесу. Однак, чим більше джерел даних з'являється в корпоративних IT-системах, тим складніше стають завдання адміністраторів інформаційної безпеки, які не встигають «вручну» відстежувати і блокувати загрози. Без своєчасного моніторингу та запобігання несанкціонованих дій втрачається сенс системи захисту інформації. І тут на допомогу ІБ-фахівцям приходять рішення класу SIEM - Security Information and Event Management.

Захист від витоків конфіденційної інформації (DLP)

Успішність, як і ефективність будь-кого бізнесу, безпосередньо залежить від збереження і цілісності конфіденційних даних. У сучасних реаліях найбільш актуальною проблемою в сфері інформаційної безпеки, є захист особистих даних і запобігання несанкціонованого доступу до них простих користувачів.

ЗАХИСТ ВІД DOS / DDOS-АТАК

Вартість організації хакерських атак постійно знижуються зі зростанням їх кількості, а їх складність лякає навіть експертів. Інструментарій атакуючих вдосконалюється з неймовірною швидкістю. Це вже не пустощі школярів, а серйозний кримінальний бізнес, що приносить високі доходи. Бути один на один з таким суперником дуже ризиковано для будь-якого інтернет проекту. Захист від DDoS атак виконує одну з ключових ролей в цьому протистоянні.

Дивіться нашіКейси