Verint світовий лідер у сфері Actionable Intelligence

Verint Situational Awareness Platform

Уніфіковані рішення для покращення обізнаності, підвищення безпеки та забезпечення ефективності.

Розвиток можливостей візуального контролю
Гнучка платформа забезпечення безпеки
Оптимізація операцій із забезпечення безпеки
Сила інтелекту
Розвиток можливостей візуального контролю систем безпеки завдяки єдиній картині оперативної обстановки

Будучи централізованим ресурсом, Verint Situational Awareness Platform дозволяє максимально ефективно проводити аналіз, реагувати, проводити розслідування, збирати докази, виконувати реконструкцію інцидентів і створювати докладні звіти. Звіти та панелі управління допомагають поліпшити планування і координацію між установами завдяки точним експлуатаційними показниками. Відкрита платформа і централізована система дозволяють впроваджувати стандартні процедури реагування, засновані на конкретних політиках і правилах кожного підприємства. З метою забезпечення ефективності, рішення є інтуїтивно зрозумілим і спрощує процеси постановки численних завдань, а також співпраці між декількома користувачами та агентствами.

Verint Situational Awareness Platform має гнучкі налаштування та адаптується до потреб підприємства. Уніфіковану платформу можна за потреби розширити, при цьому оператори як і раніше будуть мати можливість співпраці та оптимізації робочих процесів у всіх інтегрованих системах. За допомогою додаткових середовищ інтеграції можна здійснювати стратегічне розширення загальних можливостей системи.

Гнучка і розширюєма платформа забезпечення безпеки
Оптимізація операцій із забезпечення безпеки

Verint Situational Awareness Platform допомагає підвищити ефективність роботи, яка виражається в великій кількості розслідувань та інцидентів на одного оператора, а також інцидентів, які вдалося запобігти. В цілому, рентабельність інвестицій (ROI) може бути забезпечена внаслідок скорочення часу обробки інцидентів, реагування, відправки, а також зниження числа помилкових тривожних сигналів. Використання рішення Verint, що забезпечує миттєву комунікацію, поновлення статусу і можливості спільної роботи з оператором, дозволяє прискорити реагування і спростити процес розслідування.Сила інтелекту
Verint Situational Awareness Platform може розширюватися разом з ростом вашої організації, дозволяючи вам співпрацювати та оптимізувати робочі процеси в усіх інтегрованих системах.
Механізм визначення залежностей пристроїв
Механізм інтеграції
Журнал реєстрації подій
Зберігання даних
Механізм визначення розташування
Управління користувачами
Уніфіковане рішення, що забезпечує зв'язок між різноманітними системами, а також людьми

Verint Situational Awareness Platform дозволяє інтегрувати різні пристрої та рішення, в тому числі мобільні телефони, які використовуються персоналом аварійно-рятувальних служб або звичайними громадянами, системи GPS-трекінгу, CAD, системи масового оповіщення, розпізнавання номерних знаків, розпізнавання осіб, метеопрогнозування, радіолокаційні системи, системи контролю доступу, тривожні кнопки, виявлення проникнень, пожежні системи, а також системи відеоспостереження та відеоаналітики. Платформа дозволяє виконувати інтеграцію не тільки з широко використовуваною системою відеоспостереження компанії Verint (Verint Enterprise Video Management Software ™), але і з системами відеоспостереження сторонніх виробників, а також з підключеними до мережі відеореєстраторами. Крім того, рішення може об'єднувати інформацію з різних зовнішніх баз даних і раніше встановлених систем, дозволяючи отримати повну картину безпеки. У рішенні Verint використовується механізм на основі геоінформаційної системи, що забезпечує взаємозв'язок між датчиками, картами та подіями, завдяки чому оператор працює з уніфікованим і простим у використанні інтерфейсом на кожному етапі управління ситуацією.

Об'єднання систем та датчиків в одне ціле для отримання повної картини

Verint Situational Awareness Platform може розширюватися разом з ростом вашої організації, дозволяючи вам співпрацювати та оптимізувати робочі процеси в усіх інтегрованих системах.

Датчик мобільного телефону


Перевірка особистості
Gps-відстеження
Cad і комунікація
Масове оповіщення
Система розпізнавання номерних знаків
Розпізнавання облич
Метео прогнозування
Радіолокація
Контроль доступу
Пожежна сигналізація
Виявлення проникнення
Оповіщення про небезпеку
ПО для управління відеоданими
Відео аналітика
Зовнішні бази даних


Інноваційна масштабованість рішення

Зниження вартості інфраструктури системи безпеки
Завдяки інтеграції з наявною інфраструктурою, організації можуть звести до мінімуму необхідність заміни раніше встановлених систем і масштабувати їх відповідно до передбачуваного застосуванням та вимогами тієї чи іншої системи.
Створення платформи для наступного покоління рішень з управління ситуацією
Для забезпечення максимальної безпеки є можливість інтеграції інших джерел даних, додавання додаткових модулів, додатків та рішень.
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо