DLP

Захист від витоків конфіденційної інформації

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації дає нам можливість не тільки успішно захищати ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати превентивні заходи.
Успішність, як і ефективність будь-якого бізнесу, безпосередньо залежить від збереження і цілісності конфіденційних даних. У сучасних реаліях найбільш актуальною проблемою у сфері інформаційної безпеки є захист особистих даних і запобігання несанкціонованого доступу до них простих користувачів.

Захист від витоків конфіденційної інформації (DLP)

Комплексний контроль портативних пристроїв зберігання даних
Моніторинг передачі та використання даних
Транслювання політик безпеки на мобільні пристрої

Переваги нашого захисту від витоків конфіденційної інформації

Здійснення контролю
Здійснення контролю над усіма каналами передачі конфіденційної інформації в електронному вигляді, які використовує компанія
Зниження фінансових ризиків
Зниження ризиків прямих та непрямих фінансових втрат внаслідок витоку важливої для бізнесу інформації
Блокування витоків даних
Можливість блокування витоків (припинення відправки електронних повідомлень, передачі файлів або запису на USB-накопичувачі, якщо ці дії суперечать прийнятій в компанії політиці безпеки)
Зниження операційних витрат
Зниження витрат та підвищення ефективності проведення внутрішніх розслідувань інцидентів інформаційної та економічної безпеки, а також аудитів інформаційної безпеки

Чому важливо захищатися від витоків конфіденційної інформації?

Успішність та ефективність бізнесу безпосередньо залежить від збереження і цілісності конфіденційних даних. Найбільш актуальною проблемою у сфері інформаційної безпеки є захист особистих даних і запобігання несанкціонованого доступу до них.
Стандартні методи захисту даних, такі як Firewall, антивіруси, IPS (система запобігання вторгнень) не можуть забезпечити збереження даних від внутрішніх проблем - інсайдерів. Це користувачі, які ставлять за мету крадіжку конфіденційної корпоративної інформації для подальшої її перепродажі конкурентам, передачі третім особам, публікації у відкритих джерелах і т.д. Для запобігання навмисних або випадкових витоків конфіденційної інформації створюються спеціальні DLP системи (Data Loss Prevention).
Наша команда розуміє всю важливість захисту конфіденційної інформації, тому що її витоки несуть не лише прямі фінансові втрати, а й непрямі - репутаційні втрати. Для запобігання можливих витоків DLP захист виконує постійний контроль передачі даних через Інтернет, включаючи месенджери та пошту, збереження на зовнішні носії, вивід даних на друк. Система виконує автоматичне оповіщення адміністратора ІБ та дозволяє блокувати спроби пересилання/збереження, створення тіньових копій та запобігати витоку інформації шляхом контролю життєвого циклу та переміщення конфіденційних даних.
Не чекайте, коли зловмисники спричинять збитки Вашому бізнесу. Ми допоможемо запобігти втраті конфіденційної інформації!

Проєкти
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо