Робимо використання Atlassian комфортним

Рішення Atlassian

Більш ніж 5-ти річний досвід у розробці рішень на Atlassian, дає нам можливість не тільки успішно адаптувати Atlassian під Ваші потребі, а й розробляти унікальні рішення для виконання завдань різної складності.
Плануйте, відстежуйте й надавайте підтримку
Програмуйте, розробляйте й випускайте
Співпрацюйте

Автоматизація процесів - запорука ефективної і злагодженої роботи будь-якого підприємства. Наявність бази для оперативної взаємодії співробітників прискорює вирішення завдань. Керівник при цьому отримує потрібні важелі управління, контроль над процесами, і може проводити їх коригування в потрібний момент. Додатки JIRA і CONFLUENCE популярні рішення в сфері створення комфортного середовища розробки та технічного сервісу проєктів.
Ми допомагаємо інтегрувати Jira для командної роботи - кращий інструмент розробки для agile-команд від Atlassian. Рішення Jira Software розроблено таким чином, щоб кожен член вашої команди розробників міг планувати, відстежувати та випускати ПЗ.

Можливості Jira та Confluence:

JIRA


дозволяє працювати з проєктами незалежно від їх кількості. Стежити за аналітикою, складати план, ставити завдання і контролювати їх виконання

CONFLUENCE


Допоміжне програмне забезпечення, що значно спрощує співробітництво команди. Пропонує ряд можливостей по організації робочого середовища, пошуку документів, групових обговорень

Проєкти Atlassian
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо