SIEM
Системи управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації, дає нам можливість не тільки успішно захищати ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати превентивні заходи.
Розвиток інформаційних технологій спрощує ведення бізнесу. Однак, чим більше джерел даних з'являється в корпоративних IT-системах, тим складніше стають завдання адміністраторів інформаційної безпеки, які не встигають «вручну» відстежувати й блокувати загрози. Без своєчасного моніторингу та запобігання несанкціонованих дій втрачається сенс системи захисту інформації. І тут на допомогу ІБ-фахівцям приходять рішення класу SIEM - Security Information and Event Management.

Технологія SIEM захисту

  • Збір, обробка та аналіз подій безпеки
  • Виявлення загроз у реальному часі
  • Аналіз та управління ризиками безпеки
  • Проведення розслідувань інцидентів

Переваги SIEM рішення

Фільтрація
подій
Скорочення числа подій та потоків з мільярдів до невеликої кількості реальних порушень й визначення пріоритетів для них
Виявлення порушень безпеки
Виявлення неправильного використання додатків, внутрішнього шахрайства та сучасних невеликих загроз, які можна не помітити серед мільйонів подій
Сповіщення
подій
Перевірка списку корельованих подій з метою виявлення інцидентів ІБ та виконання сповіщення по ним
Аналіз та управління
Виконання миттєвої нормалізації подій й порівняння їх з іншими даними, отриманими в результаті виявлення загроз, створення звітів про відповідність вимогам

Чому важливе управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки?

Сучасні кіберзлочинці не атакують безпосередньо IT-інфрастуктуру. Вони діють завуальовано, використовуючи вразливості захисних ресурсів. Такі інциденти залишаються поза увагою, через те, що без «контексту» не вказують на загрозу. Відстежити протиправні дії допомагає постійний моніторинг і аналіз всіх подій, що відбуваються в IT-інфраструктурі компанії. Таку здатність аналізувати та виявляти інциденти по окремим подіям мають SIEM-рішення.
Наша команда спроєктує і запровадить SIEM систему що дозволить адміністраторам інформаційної безпеки сфокусуватися на реальних загрозах, забезпечуючи їх засобами, що дозволяють оперативно реагувати на загрози безпеки мережі.
Не чекайте доки зловмисники скористаються вразливостями у Вашій системі інформаційної безпеки, ми допоможемо захистити Ваш бізнес!

Проєкти

Система контролю та управління доступом для «Дніпро Мотор Інвест»

Рішення для контролю та управління доступом

Впровадження системи моніторингу та кореляції подій на базі McAfee SIEM

Підвищення загального рівня інформаційної безпеки компанії
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо