SIEM
Системи управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації, дає нам можливість не тільки успішно захищати ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати превентивні заходи.
Розвиток інформаційних технологій спрощує ведення бізнесу. Однак, чим більше джерел даних з'являється в корпоративних IT-системах, тим складніше стають завдання адміністраторів інформаційної безпеки, які не встигають «вручну» відстежувати й блокувати загрози. Без своєчасного моніторингу та запобігання несанкціонованих дій втрачається сенс системи захисту інформації. І тут на допомогу ІБ-фахівцям приходять рішення класу SIEM - Security Information and Event Management.

Технологія SIEM захисту

Збір, обробка та аналіз подій безпеки
Виявлення загроз у реальному часі
Аналіз та управління ризиками безпеки
Проведення розслідувань інцидентів

Переваги SIEM рішення

Фільтрація
подій
Скорочення числа подій та потоків з мільярдів до невеликої кількості реальних порушень й визначення пріоритетів для них
Виявлення порушень безпеки
Виявлення неправильного використання додатків, внутрішнього шахрайства та сучасних невеликих загроз, які можна не помітити серед мільйонів подій
Сповіщення
подій
Перевірка списку корельованих подій з метою виявлення інцидентів ІБ та виконання сповіщення по ним
Аналіз та управління
Виконання миттєвої нормалізації подій й порівняння їх з іншими даними, отриманими в результаті виявлення загроз, створення звітів про відповідність вимогам

Чому важливе управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки?

Сучасні кіберзлочинці не атакують безпосередньо IT-інфрастуктуру. Вони діють завуальовано, використовуючи вразливості захисних ресурсів. Такі інциденти залишаються поза увагою, через те, що без «контексту» не вказують на загрозу. Відстежити протиправні дії допомагає постійний моніторинг і аналіз всіх подій, що відбуваються в IT-інфраструктурі компанії. Таку здатність аналізувати та виявляти інциденти по окремим подіям мають SIEM-рішення.
Наша команда спроєктує і запровадить SIEM систему що дозволить адміністраторам інформаційної безпеки сфокусуватися на реальних загрозах, забезпечуючи їх засобами, що дозволяють оперативно реагувати на загрози безпеки мережі.
Не чекайте доки зловмисники скористаються вразливостями у Вашій системі інформаційної безпеки, ми допоможемо захистити Ваш бізнес!

Проєкти
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо