Verint світовий лідер у сфері Actionable Intelligence

Verint Facedetect

Інноваційна технологія FaceDetect компанії Verint забезпечує миттєву ідентифікацію осіб, що представляють інтерес

Надшвидке розпізнавання облич в реальних умовах
Точні алгоритми порівняння зображень
Швидке та легке встановлення
Інтеграція з центром розвідувальної діяльності

Verint Facedetect

Verint FaceDetect ™ це сучасне і потужне рішення для розпізнавання облич в реальному часі, а також для аналізу наявних відеоматеріалів. Технологія успішно використовується для цілей проведення ситуаційної розвідки службами безпеки різних країн. Система здатна виявляти та відстежувати переміщення людей, що представляють інтерес, що потрапили в об'єктив камери та оповіщати про них оператора. Система працює в режимі реального часу, проводячи аналіз матеріалів, що надходять з тисяч камер одночасно і прокручуючи результати посекундно в режимі реального відеоаналізу. VerintFaceDetect простий в застосуванні та високоефективний. Він розроблений з використанням новітньої технології, яка допомагає знизити ризики помилок в реальних умовах. Можливості системи з пошуку та ідентифікації людей в режимі реального часу, а також робота з великими базами даних роблять розслідування швидшими й ефективними. Співробітники безпеки можуть використовувати VerintFaceDetect для швидкого виявлення осіб, які перебувають у розшуку.

Використовуйте Verint Facedetect для вашої безпеки!

VerintFaceDetect пропонує новий рівень достовірності визначення облич, який підвищує ефективність заходів безпеки, швидко ідентифікуючи обличчя і порівнюючи їх по базі даних. VerintFaceDetect може працювати як з "чорним", так і з "білим" списком. Сотні облич, що потрапляють в об'єктив камер, можуть бути проаналізовані системою на збіг з обличчями з "білого" або "чорного" списку.

Verint facedetect використовує один з найбільших точних алгоритмів порівняння зображень

Система має один з найвищих рівнів достовірних спрацьовувань і низький рівень помилок. Точність системи успішно випробувана в реальних ситуаціях, під різними кутами до камери, в натовпі, при складних умовах освітлення, при істотній зміні образу, а також при появі в кадрі на час менш як 10 мілісекунд

Швидка і легка установка дає надзвичайні результати

Створюйте та використовуйте свої "контрольні списки" і бази даних
Сучасний командний центр, як правило, оснащений можливостями прийняття та відправки викликів, а також асортиментом систем, які пропонують різні рівні управління інцидентами. Комбінуючи Verint Dispatch Manager та Verint ситуаційний менеджер, диспетчери та менеджери інцидентів об'єднують ключові набори даних, які можуть розповісти історію, і дати їм єдину панель, для кращого управління
Безшовна інтеграція з системою MobileReporter і MobileResponder

Інтеграція з центром розвіддіяльності щодо забезпечення безпеки
VerintFaceDetect може працювати спільно з центром розвідувальної діяльності щодо забезпечення безпеки. Виявлення в реальному часі можуть направлятися в Verint Enterprise VMS, а також переноситься на платформу Verint Situational Awareness Platform. Це знижує час реагування операторів, які використовують Verint Video Tracker, а також операторів Verint Dispatch Manager, при встановленні завдання найближчим співробітникам для прибуття їх до місця знаходження встановленої особи.
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо