WAF

Web Application Firewall
Web Application Firewall (скорочено - WAF) - система фільтрації трафіку прикладного рівня, спеціально орієнтовані на веб-додатки. Застосування Web Application Firewall традиційно вважається найбільш ефективним підходом до захисту веб-ресурсів. WAF може бути реалізований як хмарний сервіс, агент на веб-сервері або віртуальний пристрій.

Рішення для клієнтів WAF
Web Application Firewall (WAF), забезпечує швидку, надійну і безпечну доставку критично важливих веб-додатків і API для корпоративних мереж в хмарі. Веб фаєрволи, що ми пропонуємо для замовників — це рекомендовані NSS, сертифіковані ICSA Labs і сумісний з PCI WAF, який поєднують в собі позитивні і негативні моделі безпеки для забезпечення повного захисту від атак веб-додатків, порушень доступу, атак, замаскованих під CDN, маніпуляцій з API, складних HTTP- атак (slowloris, динамічна поведінка), атака на сторінки входу в систему і багато чого іншого.
В основі пакету рішень, для веб-додатків і захисту, брандмауер веб-додатків (WAF), який надає запатентовану технологію для створення і оптимізації політик безпеки в режимі реального часу для самого широкого покриття безпеки з найменшими помилками спрацювання і мінімальними операційними зусиллями .
Технологія безпеки веб додатків включає в себе різні режими розгортання - як автономний або інтегрований в АЦП, локальному і хмарному, вбудованому, і навіть у випуску Kubernetes.

Менеджер безпеки додатків є високопродуктивним фаєрволом рівня додатків (Web Application Firewall, WAF), який забезпечує високий рівень безпеки ваших додатків. Глибокий аналіз трафіку додатків дозволяє відобразити найскладніші DoS і DDoS атаки.

Проєкти
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо