Vulnerability assessment

Сканери виявлення інтернет загроз
IT система підприємств постійно оновлюється — додаються нові сервери, робочі станції, програмне забезпечення та операційні системи. Скільки змінних в процесі призводить до помилок, які в свою чергу роблять мережу вразливою. WannaCry вірус шифрувальник яскравий приклад пов'язаний з оновленням операційних систем. Але є рішення для малих та великих проектів.

Як в залежності від задач управляти змінами?
Сканер вразливостей для невеликих організацій, що включають в себе до 50 робочих машин, а також для аудиторів, які здійснюють аналіз безпеки своїх замовників. Продукт дозволяє оцінювати конфігурації, знаходити уразливості і, в разі виявлення проблем під час налаштування інфраструктури, запобігати мережеві атаки.
це першочергова система управління платформою кіберзагрозами, що забезпечує огляд усіх активів на будь-якій платформі. Вона дає службу безпеки та керівництву можливість впевнено працювати з уявленнями та ризиками. Це може бути хмарна платформа, побудована на основі передових технологій, працює відповідно до сучасного підходу, забезпечуючи підтримку таких динамічних активів, як хмари та контейнери.
Керування даними щодо уявлень та їх аналіз у всій організації, дозволяють встановлювати пріоритетність ризиків з точки зору безпеки, а також надають автоматизовані фреймворки та забезпечують формування звітів про відповідність встановленим правилам. Завдяки безперебійному моніторингу, служби безпеки можуть здійснювати кількісну оцінку та візуалізувати ефективність програм забезпечення безпеки із застосуванням заздалегідь створених у панелі керування, гнучко налаштовуючи панелі керування та відкриття, а також унікальні звіти.
Проєкти

Система контролю і управління доступом для «Дніпро Мотор Інвест»

Рішення для контролю і управління доступом

Впровадження системи моніторингу та кореляції подій на базі McAfee SIEM

Підвищення загального рівня інформаційної безпеки компанії
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо