SIEM

Інформація про SIEM

Системи управління інформаційною безпекою та подіями інформаційної безпеки (SIEM)

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації, дає нам можливість не тільки успішно захищати
ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати
превентивні заходи.

ТЕХНОЛОГІЯ SIEM ЗАХИСТУ

Збір, обробка та аналіз
подій безпеки

Виявлення загроз у
реальному часі

Аналіз та управління
ризиками безпеки

Проведення розслідувань
інцидентів

ЧОМУ ВАЖЛИВЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЮ БЕЗПЕКОЮ ТА ПОДІЯМИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ?

Розвиток інформаційних технологій спрощує ведення бізнесу. Однак, чим більше джерел даних з'являється в корпоративних IT-системах, тим складніше стають завдання адміністраторів інформаційної безпеки, які не встигають «вручну» відстежувати і блокувати загрози. Без своєчасного моніторингу та запобігання несанкціонованих дій втрачається сенс системи захисту інформації. І тут на допомогу ІБ-фахівцям приходять рішення класу SIEM - Security Information and Event Management.

Сучасні кіберзлочинці не атакують безпосередньо IT-інфрастуктуру. Вони діють завуальовано, використовуючи вразливості захисних ресурсів. Такі інциденти залишаються поза увагою, так як без «контексту» не вказують на загрозу. Відстежити протиправні дії допомагає постійний моніторинг і аналіз всіх подій, що відбуваються в IT-інфраструктурі компанії. Таку здатність аналізувати і виявляти інциденти по окремим подіям мають SIEM-рішення.

Наша команда спроектує і запровадить SIEM систему що дозволить адміністраторам інформаційної безпеки сфокусуватися на реальних загрозах, забезпечуючи їх засобами, що дозволяють оперативно реагувати на загрози безпеки мережі.

Не чекайте доки зловмисники скористаются вразливостями у Вашій системі інформаційної безпеки, ми допоможемо захистити Ваш бізнес!

ПЕРЕВАГИ НАШОГО SIEM ЗАХИСТУ

Фільтрація подій

Скорочення числа подій та потоків з мільярдів до невеликої кількості реальних порушень й визначення пріоритетів для них.

Віявлення порушень безпеки

Виявлення неправильного використання додатків, внутрішнього шахрайства та сучасних невеликих загроз, які можна не помітити серед мільйонів подій.

Сповіщення

Перевірка списку корельованих подій з метою виявиленя інцидентів ІБ та виконаня сповіщення по даним інцидентам.

Аналіз та управління

Виконання миттєвої нормалізації подій й порівняння їх з іншими даними, отриманими в результаті виявлення загроз, створення звітів про відповідність вимогам.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!