DLP

Інформація про DLP

Захист від витоків конфіденційної інформації (DLP)

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації, дає нам можливість не тільки успішно захищати
ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати
превентивні заходи.

 

ТЕХНОЛОГІЯ DLP ЗАХИСТУ

Комплексний контроль портативних
пристроїв зберігання даних

Моніторинг передачі та
використання даних

Транслювання політик безпеки
на мобільні пристрої

Оптимізація завантаження каналів,
економія трафіку

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗАХИЩАТИСЯ ВІД ВИТОКІВ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ?

Успішність, як і ефективність будь-кого бізнесу, безпосередньо залежить від збереження і цілісності конфіденційних даних. У сучасних реаліях найбільш актуальною проблемою в сфері інформаційної безпеки, є захист особистих даних і запобігання несанкціонованого доступу до них простих користувачів.

Так виходить, що стандартні методи захисту даних, такі як Firewall, антивіруси, IPS (система запобігання вторгнень) до сьогодні не можуть забезпечити збереження даних від внутрішніх проблем - інсайдерів. Це користувачі, які ставлять перед собою мету крадіжку конфіденційної корпоративної інформації для подальшої її перепродажі конкурентам, передачі третім особам, публікації у відкриті джерела і т.д. Для запобігання навмисних або випадкових витоків конфіденційної інформації створюються спеціальні DLP системи (Data Loss Prevention).

Наша команда розуміє всю важливість захисту конфіденційної інформації, тому що її витоки несуть не лише прямі фінансові втрати, а й непрямі - репутаційні втрати. Для запобігання можливих витоків DLP захист виконує постійний контроль передачі даних через Інтернет, включаючи месенджери та пошту, збереження на зовнішні носії, вивід даних на друк. Система виконую автоматичне оповіщення адміністратора ІБ та дозволяє блокувати спроби пересилання/збереження, створення тіньових копій та запобігати витоку інформації шляхом контролю життєвого циклу та переміщення конфіденційних даних.

Не чекайте, коли зловмисники спричинять збитки Вашому бізнесу. Ми допоможемо запобігти втраті конфіденційної інформації! 

ПЕРЕВАГИ ЗАХИСТУ ВІД ВИТОКІВ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Здійснення контролю

Здійснення контролю над усіма каналами передачі конфіденційної інформації в електронному вигляді, регулярно використовуваними в бізнес-діяльності компанії.

Можливість блокування витоків даних

Можливість блокування витоків (припинення відправки електронних повідомлень, передачі файлів або записи на USB-накопичувачі, якщо ці дії суперечать прийнятій в компанії політиці безпеки).

Зниження ризиків

Зниження ризиків прямих та непрямих фінансових втрат внаслідок витоку  інформації важливої для бізнесу.

Зниження витрат

Зниження витрат та підвищення ефективності проведення внутрішніх розслідувань інцидентів інформаційної та економічної безпеки, а також аудитів інформаційної безпеки

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!