Інформація про DDoS

ЗАХИСТ ВІД DOS / DDOS-АТАК

Більш ніж 10-ти річний досвід у захисті інформації, дає нам можливість не тільки успішно захищати
ваш бізнес, а й прогнозувати вектори майбутніх атак і вживати
превентивні заходи.

ТЕХНОЛОГІЯ DDOS ЗАХИСТУ

Високошвидкісний аналізу всіх пакетів
в режимі реального часу

Фільтрування вхідного
трафіку сервера

Пом'якшення негативних наслідків, тобто
видалення всіх нелегітимних IP-пакетів

Пропуск легітимного
трафіку

ЧОМУ ЗАХИСТ ВІД DDOS ВАЖЛИВИЙ?

Вартість організації хакерських атак постійно знижуються зі зростанням їх кількості, а їх складність лякає навіть експертів. Інструментарій атакуючих вдосконалюється з неймовірною швидкістю. Це вже не пустощі школярів, а серйозний кримінальний бізнес, що приносить високі доходи. Бути один на один з таким суперником дуже ризиковано для будь-якого інтернет проекту. Захист від DDoS атак виконує одну з ключових ролей в цьому протистоянні.

Наша команда постійно стикається з безліччю інтернет загроз і удосконалює навички захисту. Це наш основний актив. Тому що тільки люди і їхні знання мають справжню цінність і здатні вирішити будь-які проблеми. У більшості випадків проведення DDoS атак вимагає людського втручання. Тому зловмисники перед тим як нанести удар, ретельно вивчають свою жертву. Сайт аналізується на наявність вразливостей для того щоб DDoS атака була максимально ефективною. Далі в процесі атаки, кібер-злочинці змінюють тактику і вектори впливу, щоб заподіяти максимальний збиток.

Наші рішення з захисту від DDoS атак мають автоматичні сенсори, які реагують на різні типи вразливостей, а у разі появи нових, оповіщає чергову зміну й вже люди коригують фільтрацію шкідливого трафіку. Втрати бізнесу від наслідків DDoS атаки завжди в десятки разів дорожчі, будь-якого системного рішення з захисту.

Не чекайте коли DDoS паралізує Ваш бізнес, ми допоможемо захистити вашу систему!

 

ПЕРЕВАГИ НАШОГО DDOS ЗАХИСТУ

Захист 24/7

85% DDoS атак виконуються добре організованими командами хакерів. Наші розумні фільтри здатні детектувати до 90% шкідливого трафіку. 24/7 Чергова зміна, завжди контролює хід атаки і коригує DDoS захист при необхідності.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека - ключова складова сучасних інтернет проектів. За статистикою 35% інтернет ресурсів піддаються різним типам загроз. 70% з них становлять DDoS атаки.

Хмарні технології

Широко використовуючи хмарні технології ми забезпечуємо безпроблемне розширення для будь-яких веб проектів і підтримку найвимогливіших High-Load рішень. Ми забезпечуємо повний цикл системного адміністрування для наших клієнтів.

Сучасні методи захисту

Застосовуючи сучасні WAF (Web Applications Firewall) ми забезпечуємо захист від DDoS атак, SQL / SSI Injection, Brute Force, Cross-site Scripting, XSS, Buffer Overflow, Directory Indexing. Унікальні патерни кожної атаки доповнюють загальну систему захисту для всіх клієнтів.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!