Портали

Інформація про Портали

ПОРТАЛЬНІ РІШЕННЯ

Компанія Софтліст має величезний досвід у проектуванні портальних рішень для різних державних і комерційних замовників
на базі промислових платформ.
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ПОРТАЛЬНИХ РІШЕНЬ

Портал для підтримки роботи партнерів

Створення віртуальних робочих просторів для спільної роботи співробітників

Система ведення фонду програмних засобів та  документації

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЯК ЗАСІБ ОПТИМІЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

Image
На сьогоднішній день внутрішньокорпоративні портали розвиваються настільки ж стрімкими темпами, як і зовнішні інтернет-майданчики. Вони служать єдиною точкою отримання актуальної інформації про компанії для співробітників, партнерів і навіть клієнтів, дозволяють постачати користувачів найбільш затребуваними даними, в тому числі службовими, використовуючи засоби розмежування доступу.

Портали вирішують завдання централізації та стандартизації процесів у всіх територіально розподілених підрозділах компанії і оптимізації інформаційних потоків, забезпечують надійний захист корпоративного контенту.

За допомогою портальних рішень можуть бути вирішені такі завдання, як зберігання загальних документів і спільна робота з ними, автоматизація офісних сервісів (замовлення кур'єра, кадрової і фінансової документації, IT help desk), документообіг (узгодження договорів, службових записок, відпусток, відряджень), сервіси для корпоративних комунікацій (розміщення адресних довідників, обговорення і опитування), доступ до різних бізнес-додатків.

ПЕРЕВАГИ ПОРТАЛЬНИХ РІШЕНЬ ВІД СОФТЛІСТ

100% ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Нашу компанію можуть задовольнити тільки видатні результати, які перевершують очікування наших клієнтів, тому що від цього залежить наша репутація.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми не віримо в те, що «одне рішення задовольнить всіх». Для кожного клієнта ми вибудовуємо певний процес, який відповідає конкретним вимогам і оптимізує проектні витрати, не знижуючи якість.

КРАЩІ ЦІНИ

Ми заробляємо на оптимально збудованих бізнес-процесах, а не на максимальній ціні для кожного замовлення.

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

Підвищення ефективності управління та підтримки прийняття рішень менеджерами компанії за рахунок організації збору, консолідації та аналізу необхідної інформації на інтранет порталі.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!