Рішення з розробки програмного забезпечення

Рішення з розробки програмного забезпечення

АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Автоматизований бізнес процес - зручний і функціональний інструмент для управління успішним підприємством. За допомогою зручного візуального інструменту можна відстежити якість ведення даних про угоди, контролювати повноту наповнення профілів клієнтів в базі, оцінити ефективність роботи співробітників і хід виконання бізнес-завдань.

ПОРТАЛЬНІ РІШЕННЯ

За допомогою портальних рішень можуть бути вирішені такі завдання, як зберігання загальних документів і спільна робота з ними, автоматизація офісних сервісів (замовлення кур'єра, кадрової і фінансової документації, IT help desk), документообіг (узгодження договорів, службових записок, відпусток, відряджень), сервіси для корпоративних комунікацій (розміщення адресних довідників, обговорення і опитування), доступ до різних бізнес-додатків.

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІД ЗАМОВНИКА

Компанія Софтліст пропонує послуги з розробки і створення програмного забезпечення для вашого бізнесу. Ми готові взятися за проект будь-якої складності для підприємств Києва та інших міст України. Завдяки постійному вдосконаленню навичок і освоєння нових методів наші фахівці на замовлення створять якісний продукт, який відповідає всім вимогам замовника.

Дивіться нашіКейси