Робимо використання Atlassian комфортним

РОЗРОБКА РІШЕНЬ ATLASSIAN

Більш ніж 5-ти річний досвід у розробці рішень на Atlassian, дає нам можливість не тільки успішно адаптувати 
Atlassian під Ваші потребі, а й розробляти унікальні рішення для виконання завдань різної складності.

Плануйте, відстежуйте й надавайте підтримку

Програмуйте, розробляйте й випускайте

Співпрацюйте

 

Розкрийте весь потенціал Atlassian, завдяки платформі, що дозволяє розширювати функціонал, завдяки плагінам від сторонніх розробників.

Гнучкі можливості та глибока інтеграція з сервісами, дозволяє створити ефективну IT-інфраструктуру компанії. Переваги використання плагінів в тому, що Jira та Atlassian дозволяють працювати швидше і комфортніше. Крім того, ця можливість дозволяє використовувати всі необхідні рішення та водночас об'єднувати всю інформацію в одному місці.

Використання плагінів, дозволяє без втручання в ядро Atlassian, максимально точно налаштувати взаємодію і робочі процеси. Крім уже наявних плагінів, Ми пропонуємо розробку власних унікальних рішень, для вирішення будь-яких завдань, з націленістю на конкретну систему.

Серед можливих розроблюваних плагінів, можна виділити такі як, календар з розширеною функціональністю, багтрекінгові системи, CRM-системи, так званий HelpDesk - рішення для забезпечення технічної підтримки в компанії, різні опитувальники, рішення для проведення тестувань співробітників тощо.

Дивіться нашіКейси

Наші Atlassian партнери

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!