Автоматизації збору і аналізу конкурентних цін згідно прайс-листу компанії
Компанія: великий оптовий ритейл
Призначення: зниження рутинного навантаження на менеджерів, прискорення і автоматизації процесів, для порівняння прайсів конкуруючих компаній
Технології: UIPath, Microsoft PowerBI
Опис проєкту
Створити зручне універсальне IT рішення для збору та аналізу цін з наступним переглядом статистики по конкурентах
Клієнт
Компанія: великий оптовий ритейл
Призначення: зниження рутинного навантаження на менеджерів, прискорення і автоматизації процесів, для порівняння прайсів конкуруючих компаній
Технології: UIPath, Microsoft PowerBI
Мета проєкту
Для задоволення потреб сучасного бізнесу дуже важливо мати можливість оперативно реагувати на зміни ринку. Особливо важливе щоденне відстеження цін конкурентів у своєму сегменті електронної комерції, але вирішенню такого завдання заважають великі обсяги даних, які необхідно обробляти, а також необхідність залучення значної кількості персоналу і ресурсів для їх збору.
Фахівцями компанії «Софтліст» було розроблено універсальне рішення, що дозволяє в короткі терміни, аналізуючи прайс-лист компанії замовника, зібрати дані за цінами на аналогічні позиції, які пропонують конкуруючі компанії через власні інтернет-магазини. Рішення має параметри та налаштування, згідно з якими, збирається інформація в автоматичному режимі у встановлений час, або за розкладом. Крім цього, сканування додатково може бути викликано за бажанням оператора в будь-який час.
В результаті впровадження отримані наступні переваги:
  • Автоматизований і повністю відбудований процес
  • Менеджери вивільнені від рутинної роботи
  • Блискавична швидкість обробки даних, в порівнянні з ручною працею
  • Інтеграція даних в призначену для користувача середу
  • Можливість отримувати звіти одним кліком
  • Мінімізація помилки внаслідок впливу людського фактора
Підсумки
Рішення, розроблене фахівцями «Софтліст» з використанням UIPath, дозволяє роботизувати майже будь-які дії користувача на комп'ютері, мінімізуючи людський фактор. Робот здатний працювати 24/7 без відпусток і лікарняних, виконує роботу значно швидше людини і не помиляється під час роботи, чітко виконуючи певну послідовність дій.
Як можливий подальший розвиток проекту, передбачається можливість розробки аналітичної звітності на платформі Microsoft PowerBI. Завдяки Microsoft PowerBI, за результатами дій роботи UIPath, замовник зможе аналізувати отриману інформацію в зручному графічному інтерфейсі, що підвищить швидкість обробки інформації та ефективність роботи.
Повна інтеграція з сервісами замовника, дозволяє індивідуально підійти до кожного завдання і налаштувати роботу системи максимально ефективно для повсякденного використання.

Проєкти
Ми піклуємось про інформаційну безпеку наших клієнтів
Ми спрямовані на встановлення довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, які базуються на довірі, професіоналізмі, повазі і бездоганній репутації.
Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо