ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗГОРТАННЯ

Створення IT-інфраструктури включає в себе два етапи. Першим йде проектування, потім розгортання.

На етапі проектування складається чіткі алгоритми дій, і необхідних ресурсів, за допомогою яких буде реалізована інформаційна система, максимально підходить під бізнес-цілі компанії.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ПУНКТИ СТВОРЕННЯ IT-ІНФРАСТРУКТУРИ

  • Аудит поточної інфраструктури. Цей етап є обов'язковим. На цьому етапі з'являються обмеження на варіанти вирішення завдань через поточні особливості архітектури клієнта.
  • Вибір рішення. Підготовка специфікацій апаратної частини та програмного комплекса, які зможуть вирішити поставлені завдання з урахуванням аудиту.
  • ТЗ на впровадження. Складання документа, який до дрібниць описує поставлені завдання, поточну архітектуру системи, передбачуване рішення, методології, алгоритми дій, перелік програмного забезпечення яке використовується, та методи налаштувань. Доповнюваність технічного завдання включає план за впровадженням розробленої системи, залучення додаткових ресурсів, методи тестування та оцінки результатів.

ВПРОВАДЖЕННЯ

Основним завданням впровадження є запуск фінального продукту. Результатом впровадження є готове рішення. В IT під впровадження розуміється запуск розробленої системи. Переклад системи з технічного завдання в реальний діючий інструмент.

Впровадження, у свою чергу, поділяється ще на два етапи.

  • Тестування. Це процес перевірки працездатності рішення і відповідності заявленим вимоги в технічному завданні. Процес роботи в тестовому середовищі є підтвердження працездатності системи, яка вирішує поставлені завдання і діє відповідно до заявлених бізнес-процесів. На етапі тестування виробляються додаткові налаштування, конфігурація апаратної та програмної частини, встановлення додаткового програмного забезпечення, перевірка їх роботи і т.д.

Бета-версія використовується для тестування рішення в реальному житті, під навантаженням і з пошуком помилок. Цей етап, дає можливість оцінити всі ризики, виявити всі виниклі проблеми та нюанси існуючої інфраструктури, і вирішити всі питання, перед фінальним розгортанням.

  • Введення в експлуатацію. Введення готової інформаційної системи, що пройшла тестування, в експлуатацію в компанії клієнта.

Кожен етап є обов'язковим та невід'ємним при розробці повноцінної IT-інфраструктури.

Наша компанія має великий досвід в реалізації та впровадженні подібних систем, починаючи з малих та простих систем і закінчуючи великими комплексними рішеннями та впровадженнями з наявністю апаратно-програмних комплексів.Дивіться нашіКейси