Новини

Новини компанії

Компанія Софтліст, в особі співробітників відділу безпеки, відвідає конференцію присвячену кібербезпеці

McAfee Cybersecurity Forum - захід від компанії-розробника передових рішень в сфері кібербезпеки McAfee, та групи компаній БАКОТЕК, на якому будуть обговорюватися актуальні питання кібербезпеки. В рамках заходу, будуть проходити лекції провідних фахівців області, які будуть піднімати актуальні питання. Серед проблем сучасності, будуть обговорюватися тенденції розвитку кіберзагроз в світі, та зокрема в Україні, будуть розглянуті перспективи останніх розробок і технологій, для запобігання та боротьби з сучасними кібератаками, спрямованими атаками, а також Zero-day погрозами.

Компанія Софтліст, як платиновий партнер, і експерт в побудові надійного захисту на базі продуктів McAfee, виступить на конференції з доповіддю на тему "McAfee SIEM як платформа для побудови SOC". Крім цього, після виступу, у Вас буде можливість поспілкуватися особисто з нашим експертом, та задати питання, пов'язані з кібербезпекою.

Даний захід зацікавить керівників та IT-директорів компаній, які бажають побудувати надійну і ефективну систему захисту.

Конференція буде проходити в Києві, 6 лютого 2020 року в конференц-залі UNIT.City з 9 до 16:30. Відвідайте конференцію, і Ви отримайте ексклюзивну інформацію від провідних фахівців в галузі, реальні кейси використання рішень McAfee, електронні матеріали презентацій, а крім цього, можливість взяти участь у розіграші призів.

Зареєструвати для відвідування може кожен бажаючий, для цього потрібно перейти за посиланням та заповнити форму: http://bit.ly/2NiKMph

Підписуйте на Telegram канал McAfee Community, що б не пропустити новини. Розіграш призів буде проходити у Telegram.

Чекаємо на Вас на форумі!

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!