Новини

Новини компанії

Ви використовуєте ліцензійні антивіруси для захисту ваших робочих станцій? А термін дії ліцензій незабаром закінчується?

Швидше за все, перед вами стоїть вибір: продовжити існуючі ліцензії і продовжувати використовувати встановлений софт або ж спробувати інший захист. Не пропустіть можливість довірити захист вашого парку комп'ютерів антивірусним рішенням від avast!

Мігруючи на avast! Business Protection і avast! Business Protection Plus, ви не тільки отримуєте надійний захист від всесвітньо відомих чеських рішень з безпеки, а й вигідно вливаєте фінансові кошти, значно економлячи. Міграція на avast! - безперечно економічно вигідне рішення! Ви не знайдете більш надійного захисту за такі помірні гроші!

Термін дії спец. пропозиції: до 31 липня.
Продукти, які беруть участь в спец. пропозиції: avast! Business Protection і avast! Business Protection Plus
Територія дії: вся Україна.

Умови отримання 60% знижки прості:
1. Надайте підтвердження використання ліцензійного продукту - конкурента (ліцензійна угода, сертифікат, інший документ, що підтверджує право використання продукту іншого виробника). Зверніть увагу! Пропонований документ повинен бути дійсний на момент надання, або з моменту його завершення має пройти не більше 1 календарного місяця.
2. Дана пропозиція поширюється тільки на корпоративних замовників.
3. Міграція можлива тільки з конкуруючих продуктів, які є аналогами версій avast! Business Protection і avast! Business Protection Plus.
4. Мінімальна кількість ліцензій, доступних для замовлення за спеціальною ціною - від 20 шт.

Залишилися питання?
Наші менеджери, із задоволенням, на них дадуть відповідь: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(044) 593-74-75Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.537-19-69

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!