Новини

Новини компанії

8 лютого 2020 на місті Івано-Франківськ був проведений 4-й щорічний хакатон, організований ІТ Академією і компанією Софтліст. Учасниками хакатону стали студенти першого та другого курсу ІТ Академії, 11 з яких є студентами Івано-Франківського вишу.

ІТ-Академія створена при кафедрі інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем Івано-Франківськ національного технічного університету нафти і газу, партнером якої є ТОВ «Софтліст».

Завданням цьогорічного хакатону, стала розробка освітньої платформи, яка повинна дозволити організовувати процеси створення навчальних курсів для груп студентів, ведення графіку навчання, ознайомлення з інформацією в успішності та інше.

У ході 12-годинної розробки конкурсного програмного продукту, команді переможців змагання, в складі Едуарда Соботника, Олександра Рапія, Максима Лавріва та Віталія Бойчука, вдалося реалізувати майже всі завдання, запропоновані для виконання. Зокрема такі непрості до реалізації завдання, як можливість обговорення студентами і викладачами оцінок за допомогою онлайн-чату, формування звітності в графічному вигляді та можливістю експорту звітів в популярні формати. Крім цього, за своєю ініціативи, команда навіть створила телеграм-бот, за допомогою якого студенти можуть оперативно отримувати інформацію про зміни в розкладі занять.

Окремо організаторами заходу були відзначені студенти, які принесли значний особистий вклад у боротьбу своєї команди за призи, та продемонстрували чудові презентаційні навички.

За підсумками проведеного хакатону, організаторами заходу і викладачами було прийнято рішення про створення силами студентів програми управління навчальним процесом ІТ-академії, яка буде заснована на програмному продукті команди переможців.

Проведений захід показав, що такі хакатони є перспективним напрямком як для власників бізнесів, так і для студентів. Це хороша практика для студентів, отримати досвід розробки на реальному проекті, та досвід роботи в командах, з почуттям здорової конкуренції.

Від компанії "Софтлист" хочемо подякувати всім, хто взяв участь в "Хакатон 2020", і привітати переможців. Побачимося в наступному році!

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!