Новини

Новини компанії

Новітня операційна система від компанії Microsoft на сьогоднішній день встановлена ​​більш ніж на 110 мільйонів комп'ютерів в світі. З цієї кількості близько 12 мільйонів налічують корпоративні робочі станції. Органи влади також можуть відчути всі переваги сучасних технологій при переході на ОС Windows 10, завдяки безкоштовному оновленню і гнучким схемами ліцензування.

Основні причини на користь поновлення до нової ОС Windows 10:

  • Продуктивність. Нова Windows працює дуже швидко. Час завантаження скорочено майже на 30% в порівнянні з Windows 7 на комп'ютері з такими ж характеристиками. Крім цього, у Windows 10 також покращено апаратне прискорення і управління живленням.
  • Ефективність. Нові функціональні можливості Windows 10 дозволяють державним службовцям працювати більш ефективно. Так, асистент Cortana спрощує пошук файлів і роботу з календарем. Браузер Microsoft Edge дозволяє швидше переглядати вміст відкритої веб-сторінки, а також синхронізує ваші дані з іншими пристроями.
  • Безпека. Незважаючи на те, що Windows 10 була розроблена з урахуванням забезпечення безпеки від усіх сучасних загроз, компанія Microsoft і далі продовжує займатися посиленням її безпеки. Серед останніх нововведень в безпеці - інструмент Credential Guard, який захищає особисті дані і зберігає їх в безпечному віртуальному середовищі. Device Guard не дозволить зловмисникам встановити шкідливе програмне забезпечення, з Windows Hello можна відразу заходити в ОС через біометричну індикацію. Windows 10 також має вбудований антивірус Windows Defender.
  • Контроль. Завдяки Windows 10 держ. організації можуть повністю контролювати і управляти цифровими системами. Інструмент Mobile Device Management дозволить ІТ-адміністраторам централізовано обслуговувати всі гаджети на ОС Windows разом із стаціонарними ПК, ноутбуками, планшетами, телефонами. З Azure Active Directory Join ІТ-персонал може створити співробітникам єдиний обліковий запис для доступу до всіх корпоративних ресурсів.
  • Гнучкість. Завдяки гнучкості планів і програм ліцензування Microsoft, кожна організація зможе підібрати найбільш підходячий спосіб ліцензування та придбання.
  • Вибір. Екосистема пристроїв на ОС Windows 10 дозволяє підібрати гаджет, найбільш задовольняючий всім робочім потребам того чи іншого працівника.

На основі матеріалу від 28 грудня 2015 р з офіційного блогу компанії Microsoft.

Якщо у вас виникли питання, що стосуються продуктів і ліцензування, наші менеджери оперативно нададуть як консультаційну, так і, в разі потреби, технічну підтримку абсолютно безкоштовно.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!