Новини

Новини компанії

З радістю хочемо повідомити, що вперше в Україні з'явилися в продажу коробкові версії avast! 6 за вигідними цінами.

Avast! - це чудове антивірусне рішення, призначене для захисту домашніх ПК і для комерційного використання.

До основних переваг avast! можна віднести невисоку ціну за порівняно з аналогічними антивірусними рішеннями, можливість роботи на комп'ютерах зі слабкими процесорами і малим об'ємом оперативної пам'яті, а також підтримка операційних систем Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Версія avast! 6 включає в себе функціональні можливості, такі як: SafeZone, WebRep, і AutoSandbox (запуск підозрілих додатків в віртуальному середовищі Sandbox ( «пісочниці»)). Версія avast! Internet Security 6 сумісна з 64-розрядними платформами Windows 7 і Windows Vista.

На окрему увагу заслуговує плагін Safezone, який відкриває новий (чистий) робочий стіл так, що інші програми не можуть побачити, що відбувається. Ця функція ідеально підходить для банківських установ, безпечних покупок в середовищі Інтернет - і не залишає слідів після закриття.

Згідно з дослідженнями, що проводяться тестовою лабораторією AV-Comparatives, антивірус avast! це - «найшвидше рішення для Windows ». Avast! щадяще використовує ресурси ПК, при цьому відрізняється високою ефективністю і не поступається своїми можливостями популярним антивірусним програмам.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!