Новини

Новини компанії

22 лютого 2011 вперше в Дніпропетровську представництво Adobe Systems в Україні спільно c компанією «Софтліст» провели семінар, присвячений програмним продуктам лінійки Adobe Creative Suite 5.

Не дивлячись на холодний морозний ранок, конференц-зал готелю «Гранд Готель Україна» в затишній атмосфері зібрав творчих професіоналів Дніпропетровського і Запорізького регіонів. Серед учасників семінару були представники галузей, чия робота безпосередньо пов'язана з творчою діяльністю, таких як, рекламні агентства, друкарні, дизайн-студії і багато інших.

Крім того, на семінарі пішла мова про сучасні тенденції та новітні розробки компанії Adobe в сфері видавничої справи. Вперше представлена ​​тема про технології digital publishing, викликала великий інтерес, що, безсумнівно, підтвердило її актуальність.
На заході учасники із задоволенням ділилися своїм професійним досвідом, а сам семінар в цілому пройшов в теплій дружній атмосфері.
Під час перерви компанія Adobe приємно здивувала розіграшем пам'ятних сувенірів.

«Я був щиро радий представляти нові можливості креативних програм Adobe на семінарі. Кожна тема викликала жваву дискусію в аудиторії. Я отримав величезну кількість цікавих питань, і з задоволенням поділитися своїми знаннями з усіма присутніми », - розповів сертифікований інструктор з креативних продуктів Adobe Євген Перепелиця.

Для компаній Adobe і «Софтлист» це був перший спільний досвід проведення заходів. Жвавий інтерес учасників, активне обговорення і ряд питань, довели, що такі події актуальні і цікаві для професіоналів. Компанії-організатори заходу планують і надалі проводити подібні семінари, а ця обставина, в свою чергу, стало відправною точкою для подальшого ще більш плідної співпраці.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!