Новини

Новини компанії

Економте до 20% при переході на новий Windows і Office 365 для середнього бізнесу!

Перша пропозиція

Знижка до 20% тільки на Office 365 при покупці разом з Windows GGWA.

Знижка до 20% тільки на Office 365 для середнього бізнесу при одноразовому придбанні рівної кількості ліцензій Windows Professional Legalization (GGWA) і Office 365 для середнього бізнесу.
Якщо на комп'ютерах компанії використовується неліцензійна версія операційної системи, ви можете легалізувати Windows і додатково заощадити до 20% на ліцензіях Office 365 для середнього бізнесу при одноразовому придбанні в тій же кількості. Позиції GGWA при цьому замовляються без знижки. Якщо вам потрібні ліцензії на Office 365 в кількості, що перевищує кількість закуповуваних ліцензій GGWA, то додаткові ліцензії замовляються за стандартною ціною без знижки.

Друга пропозиція

Знижка до 20% на комплект Windows Upgrade + SA і Office 365.

Знижка до 20% на комплект при одноразовому придбанні рівної кількості ліцензій Windows Upgrade + Software Assurance (SA) і Office 365 для середнього бізнесу. Знижка поширюється на загальну вартість комплекту.

Якщо на комп'ютерах вашої організації вже стоїть одна з попередніх ліцензійних версій Windows, ви можете оновити операційну систему до версії Windows 8 Професійна / Корпоративна і заощадити до 20% при одноразовому придбанні разом з Office 365 для середнього бізнесу в тій же кількості, отримавши знижку до 20 % на обидва продукти за програмою Open License.

Третя пропозиція

Знижка до 20% на комплект Windows SA + Office 365.

Знижка до 20% на комплект при одноразовому придбанні рівної кількості ліцензій Windows Software Assurance (SA) і Office 365 для середнього бізнесу. Знижка поширюється на загальну вартість комплекту.

Якщо ви вже придбали новий комп'ютер з передвстановленою Windows 8 Професійна, то ви можете протягом 90 днів придбати програму підтримки корпоративних клієнтів - Software Assurance і перейти на максимальну версію Windows 8 Корпоративна з найповнішим набором функціоналу, а також годинами підтримки і навчання.

Термін дії акції: до 30 листопада 2013 року.

Продукти, які беруть участь в акції:

  • Windows Professional Upgrade + Software Assurance (U + SA)
  • Windows Software Assurance (SA)
  • Windows Professional Legalization (GGWA)
  • Office 365 Midsize Business *

* Пропозиція дійсна на перший рік підписки

Обмеження на мінімальну кількість:

  • від 1-ої ліцензії - при дозакупки до поточного угодою;
  • від 5 ліцензій - при укладенні нової угоди.

Максимальна кількість: 249 ліцензій на одного замовника.

Програми ліцензування: Open L, Upgrade + SA, SA.

Сегмент замовника: комерційні організації.

Отримати професійну консультацію по продуктах, поточним акціям та питанням ліцензування, можна у наших менеджерів за телефоном (044) 593-74-75

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!