Новини

Новини компанії

У січні 2010 фахівці компанії «Софтліст» Павло Нетікша і Максим Ролик черговий раз підтвердили статус сертифікованих фахівців з корпоративних продуктів компанії «Лабораторія Касперського». Отримання даних сертифікатів підтвердило звання Premier Partner Лабораторії Касперського для компанії «Софтліст» на наступний рік.

Статус Premier Partner дозволяє компанії-партнеру реалізовувати продукти «Лабораторії Касперського» для захисту підприємств середнього бізнесу і корпоративних клієнтів, надавати перед- і післяпродажне технічне обслуговування, послуги з впровадження та супроводу проектів на базі продуктів «Лабораторії Касперського».

Таким чином, компанія «Софтліст» в черговий раз довела свою надійність та професіоналізм.

«Для нас важливо, щоб наші клієнти отримували не тільки якісні програмні продукти, а й якісне, професійне обслуговування і надійну технічну підтримку. Ми, в свою чергу, показуємо наш професіоналізм і те, що з нами варто співпрацювати »- заявляє генеральний директор компанії« Софтліст »Дмитро Прокопенко.

Компанія «Софтліст» заснована в 2004 р і практично з перших днів свого існування приділяла велику увагу продуктам категорії «антивірусний захист», пропонуючи своїм клієнтам всю лінійку продуктів «Лабораторії Касперського», які, до речі, входять до п'ятірки лідерів продажів в магазині компанії.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!