Новини

Новини компанії

У компанії Microsoft, є перелік компетенцій, якими вона наділяє компанії-партнери, які відзначилися в тих чи інших спеціалізаціях, створінні рішень, конфігурації та інтеграції рішень Microsoft. Так, наприклад, існують компетенції, які показують високі навички і достатній рівень знання продуктів Microsoft, для успішної реалізації унікального програмного забезпечення. Також, для успішного отримання статусів, потрібно проходити щорічну сертифікацію і складати спеціальні іспити. Існують Silver та Gold рівні компетенцій. Ми, компанія Софтліст, в цьому році підтвердили 12 статусів Gold рівня, за такими компетенціями: Messaging, Cloud Productivity, DevOps, Data Analytics, Data Platform, Communications, Cloud Platform, Datacenter, Security, Windows and Devices, а також Collaboration and Content та Small and Midmarket Cloud Solutions.

Розберемося докладніше з кожною компетенцією.

Collaboration and Content. Ця компетенція, створена Microsoft, для того, щоб виділити із загального числа компаній, партнерів, які відзначилися у найбільшій зацікавленості в підтримці та розвитку бізнесів клієнтів, завдяки використанню передових технологій, та продуктів Microsoft. У число таких продуктів, входять рішення для організації спільної роботи, призначені для користувачів портали, управління інформацією. Microsoft SharePoint - це продукт, з яким наша компанія працює вже не перший рік, та здатна надати будь-яку вичерпну інформацію щодо роботи з ним або налаштування конфігурацій для конкретного бізнесу. Наш високий досвід, підтверджується сертифікатами співробітників, та великою кількістю реалізованих кейсів.

Small and Midmarket Cloud Solutions. Дана компетенція означає, що ми є досвідченими фахівцями в питаннях хмарних технологій Microsoft. Наші сертифіковані співробітники, здатні надати клієнтам висококваліфіковану інформаційну та технічну допомогу з питань розгортання, налаштування та експлуатації хмарних технологій Microsoft для бізнесу. Для отримання найвищого статусу, необхідно виконати ряд вимог, з чим наша компанія впоралася без проблем. Наші задоволені клієнти, нові та старі, повертаються до нас знову, завдяки якісному сервісу та професіоналізму співробітників. Що ж стосується сертифікації, наші фахівці, щороку підтверджують свою високу кваліфікацію, та отримують нові сертифікати Microsoft.

Microsoft Messaging. Даний статус підтверджує знання рішень Microsoft, для обміну повідомленнями, до переліку яких входять програми Microsoft 365, для корпоративного сегмента ринку. Для отримання даного статусу, потрібно мати 4-х фахівців, які успішно здали відповідні іспити: Exam SM-100 і Microsoft 365 Certified.

Microsoft DevOps. Дана компетенція передбачає виділення, серед загального числа компаній, тих, хто спеціалізується на рішеннях Azure. Компанії, що мають даний статус, здатні надати повну інформацію про Microsoft Azure, а також провести замовника через повний цикл розробки програмного забезпечення на базі Azure. Це можна бути унікальна система, яка об'єднує всі бізнес-процеси компанії, що дозволяє забезпечити спільну роботу, організувати базу знань, а також інтегруватися в інші рішення Microsoft.

Microsoft Data Analytics. Для отримання компетенції Microsoft Gold Data Analytics, партнери представляють відгуки клієнтів, що демонструють успішні проекти в області Data Analytics. Крім цього, фахівці повинні пройти тренінги та скласти іспити, щоб підтвердити свій рівень досвіду та високу кваліфікацію, забезпечуючи для клієнтів необхідний рівень функціональності та продуктивності розроблених рішень.

Microsoft Data Platform. Компанії, що отримали цей статус, здатні перетворювати дані в інтелектуальні дії за допомогою, управління всією критично важливою інформацією, масштабуємим та безпечним способом. Забезпечити глибоке розуміння всіх даних за допомогою Microsoft PowerBI та Advanced Analytics. Використовувати існуючі навички, для надання клієнту кращих рішень. Забезпечити узгоджена взаємодія в локальному середовищі і в хмарі. Іншими словами, дану компетенцію привласнюють компаніям, здатним розробити якісні рішення, з високим рівнем оптимізації, засновані або використовують платформи Microsoft SQL.

Microsoft Communications. Компетенція видається компаніям, які мають великий досвід та серйозний бекграунд в роботі з рішеннями Microsoft, що забезпечують комунікацію між співробітниками та командами. У цей список входять Microsoft Teams, Skype for Business, Microsoft Exchange. Компанії, що мають даний статус, можуть використовувати перераховані інструменти для комунікації всередині компанії, інтеграції даних інструментів в бізнес-процеси компанії та інші рішення Microsoft.

Microsoft Cloud Platform. Дана компетенція присвоюється компаніям, які відмінно володіють інструментом Microsoft Azure та супутніми хмарними сервісами. Компанії, що мають даний статус, здатні розробляти для клієнтів персональні R&D проекти, на основі хмарних технологій Azure. Дана компетенція підтверджує високий рівень експертизи технічних фахівців, підтверджений відповідними сертифікатами.

Microsoft DataCenter. Компанії, що отримали цей статус, виступають як надійний постачальник послуг з управління інфраструктурою. Компанії здатні забезпечити кращий користувальницький досвід та надати всі можливості рішень Microsoft Server, для обробки даних. Фахівці здатні перетворювати центри обробки даних та робити їх більш гнучкими й масштабованими. Компанія Софтліст, володіючи золотим статусом DataCenter, готова надати послуги високого рівня для інтеграції, підтримки, адміністрування центрів обробки даних своїх клієнтів, а також всіх інших компонентів ІТ-інфраструктури.

Microsoft Cloud Productivity. Компанії, що отримали цей статус, демонструють високий рівень володіння хмарними продуктами Microsoft. Компанії, що мають даний статус, здатні надати повний спектр хмарних послуг та рішень для організацій, які прагнуть інвестувати в постійне поліпшення своїх ІТ-систем. До них відносяться професійні послуги Microsoft Azure, розгортання, міграція та консультування з Office 365, послуги Microsoft Hosted Desktop, Hosted Exchange та Cloud Consultancy, Exchange Online й SharePoint Online, які забезпечують максимальну віддачу від поточних інвестицій у хмару.

Microsoft Windows and Devices. Дана компетенція розрахована на компанії, що мають певну кількість сертифікованих фахівців, що володіють великою кількістю позитивних відгуків клієнтів, а також на компанії, здатні підтвердити високий рівень кваліфікації та професіоналізм щодо розробки рішень для операційних систем Windows.

Microsoft Security. Компетенція Microsoft Security видається компаніям які здатні розробляти та підтримувати інтелектуальні системи захисту від загроз. Компанії, що мають даний статус, є висококласними фахівцями в області кібербезпеки, та здатні розробляти якісні системи безпеки з урахуванням продуктів лінійки Microsoft Azure.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!