Новини

Новини компанії

02 червня 2016 року, в ресторанному комплексі «Ранчо Болівар», компанія Софтлист провела семінар для своїх клієнтів - IT-фахівців провідних компаній України.

Основною темою були нові тренди і перспективи, які очікують клієнтів компанії Майкрософт в 2016 році. Серед доповідачів від компанії Майкрософт виступив Андрій Любимов, сертифікований технічний фахівець Майкрософт Україна.

Він розповів, як про нові переваги використання Azure, SQL Server, Windows Server, Share Point Server, так і про важливі зміни, що відбулися в нових версіях продуктів корпорації Microsoft.

Крім основних змін і нововведень в продуктовій лінійці програмних продуктів компанії Майкрософт, важливим акцентом були новітні концепції платформи Cloud OS.

Учасники семінару почули виступи про історії успіху компанії Софтлист і її партнерів, розглянули сучасні тенденції в області інформаційної безпеки і розвитку IT сфери в Україні та світі.

Почули доповідь про систему для промислової автоматизації водоканалів, теплових мереж і міського освітлення E-monitor, і інших сучасних рішень, заснованих на базі продуктів Microsoft в сферах банківської безпеки, туристичної галузі, галузі навчання, і різнобічного розвитку бізнесу, який зачитав керівник IT-відділу компанії Софтлист, Володимир Кузько.

Всі учасники семінару, отримали безліч корисної інформації, і спілкування в дружній, теплій обстановці.

«Для нашої компанії це - кардинальний крок вперед», коментує керівник відділу корпоративних продажів Сергій Сотников. «Всього за два роки портфель наших реалізованих проектів розширився в рази, а проекти в яких ми успішно показали себе як надійний постачальник ІТ послуг і рішень покривають практично всі сфери бізнесу: від освітньої до промислової. Ми раді, що можемо поділиться історіями успіху наших клієнтів і показати новим та старим партнерам наш ріст не тільки як ресселера, але і як ІТ інтегратора ».

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!