Новини

Новини компанії

Спеціально для малого і середнього бізнесу при покупці Microsoft Windows Server компанія "Софтлист" пропонує безкоштовне впровадження системи резервного копіювання та аварійного відновлення Symantec Backup Exec.

Для чого це потрібно?

Компаніям будь-якого розміру для забезпечення IT-безпеки необхідна система резервного копіювання фізичних та віртуальних середовищ, щоб захистити свої дані та інформаційні системи. Іншими словами надійна система резервування даних дозволяє бізнесу не турбуватися щодо збереження конфіденційної ділової інформації.

Якщо для вас актуальні проблема безпеки ваших даних, наша компанія пропонує комплексне IT-рішення для резервного копіювання та відновлення на базі Microsoft Windows Server і Symantec Backup Exec.

При цьому замовник сплачує тільки вартість ліцензій Microsoft Windows Server, а послугу впровадження Symantec Backup Exec отримує абсолютно безкоштовно. Повністю функціонуючу версію Symantec Backup Exec клієнт отримує на 60-денний термін без зобов'язань продовжити термін дії ліцензії.

В результаті клієнт буде мати надійне і економічний засіб для збереження даних навіть в екстрених випадках.

Symantec Backup Exec є єдиний неподільний продукт, призначений для захисту віртуальних і фізичних середовищ, спрощення процедур резервного копіювання та розширення можливостей відновлення. Завдяки підтримці технології Symantec V-Ray продукт Backup Exec дозволяє відновлювати цілі сервери, файлові системи Windows, Linux, важливі програми Microsoft (Exchange, SharePoint, Active Directory, SQL Server) і віртуальні середовища Microsoft Hyper-V, істотно скорочуючи час простою.

Microsoft Windows Server - провідна серверна операційна система, на якій побудована робота багатьох найбільших центрів обробки даних - надає широкі можливості підприємствам будь-якого розміру по всьому світу. Windows Server дозволяє трансформувати ІТ-середовища віртуалізації і хмарних обчислень з метою скорочення витрат на ІТ та збільшення цінності для бізнесу. У Windows Server реалізовані вражаючі інновації в області віртуалізації, мережевих технологій, систем зберігання даних і зручності роботи.

Дозвольте нам зробити ваш бізнес безпечним!

Задати питання і / або отримати більш детальну інформацію про умови пропозиції можна зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном (044) 593-74-75

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!