Новини

Новини компанії

З радістю повідомляємо, що компанія «Софтліст» розпочала співпрацю з компанією Experitest - лідером на ринку розробки інструментів для автоматизації процесів тестування додатків під мобільні пристрої.

Сфера розробки додатків під мобільні пристрої стала, безсумнівно, однією з найбільш популярних сфер розробки. Ми, в свою чергу, як постачальник програмного забезпечення повинні забезпечити наших клієнтів якісним інструментарієм - якісними програмними продуктами, якими, безперечно, є продукти компанії Experitest

Дмитро Козяревич, виконавчий директор компанії «Софтліст».

Початок співпраці з компаній Experitest не тільки розширює продуктову лінійку нашої компанії, але і сприяє розвитку ІТ-бізнесу в Україні. Тепер у клієнтів крім придбання програмних продуктів Experitest, є можливість отримати консультацію у наших локальних менеджерів.

Про компанію Experitest:

Компанія Experitest є лідером на ринку розробки інструментів для автоматизації процесів тестування додатків під мобільні пристрої. Крім проведення всіх видів тестування, Experitest забезпечує як візуальне тестування, так і моніторинг продуктивності, при цьому підтримуючи всі мобільні ОС: IOS, Android, WindowsPhone8 і BlackBerry.

Його інструменти забезпечують комплексні рішення, які можуть бути інтегровані в усі ALM середовища на ринку, включаючи HPs UFT / QC, Microsoft's Visual Studio / TFS, IBM's Rational, а так само в усі середовища з відкритим вихідним кодом (C #, Junit, Perl, Python , Ruby & Selenium).

Більше 500 компаній по всьому світу довіряють Experitest, серед яких IBM, Canon, Microsoft, GlobalLogic, TNT, Sony, Marvell, China Mobile, Orange.

Клієнтська база включає в себе 7 з 10 найбільших банків світу, 3 з 5 провідних світових компаній в сфері охорони здоров'я і 8 з 10 топ-телекомунікаційних компаній в світі.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!