Новини

Новини компанії

1 квітня 2017 року компанією Софтлист спільно з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (ІФНТУНГ) був проведений хакатон, учасниками якого стали студенти, які проходили в 2016-2017 роках курс по проекту «ІТ Академія».

«ІТ Академія» - молодий проект, але досить перспективний. Наша компанія активно приймає участь в ньому, формуючи базу знань для створення навчального курсу і підготовки студентів. Головною особливістю даного проекту є, безперечно, практична частина курсу. Студенти навчаються програмуванню на базі програмних рішень Microsoft: web розробка на dot.net, робота з базами даних і т.д. У навчанні беруть участь практикуючі сертифіковані фахівці нашої компанії, а відповідно знання, отримані студентами - актуальні, це ні в якій мірі не теоретичних курс, а набуття практичних навичок сучасного програмування.

Всього взяло участь 10 студентів, які були розділені на три команди. З боку організаторів участь брали три ментора і співробітник, який виконував технічне забезпечення Хакатона.

До складу журі входили представники компанії Софтлист, НТУ КПІ та НТУ нафти і газу. Призовий фонд забезпечували Софтлист і компанія Майкрософт Україна.

Програма дня почалася з чудовою пізнавальної екскурсії по історичній частині Івано-Франківська, після якої учасники вирушили на місце проведення основного заходу на базі однієї з лабораторій НТУ нафти і газу.

Тематикою проведеного 12-годинного Хакатона була розробка чат-бота на платформі Microsoft Bot Framework. Серед завдань, запропонованих учасникам для реалізації були озвучені наступні:

 • Чат-бот для тестування співробітників компанії;
 • Чат-бот персональний асистент керівника компанії (інформування співробітників, постановка задач, опитування про результати роботи, планування зайнятості і т.п.);
 • Чат-бот гри вікторина;
 • Чат-бот для інтернет-магазину (відповіді на типові питання, допомога в орієнтуванні на сайті, підбір товарів на основі переданих користувачем характеристикам та ін.);
 • Чат-бот пошуку контенту за запитом (що завгодно. Пошук зображень, музики, прогнозу погоди в заданому місті за датою і т.д.)

Однак, організатори також надали можливість командам змінювати зміст завдання на свій розсуд.

Хакатон проводився за таким планом:

 • Знайомство, спілкування, вітальна чай-кава, формування команд.
 • Офіційне відкриття. Оголошення завдань, номінацій, умов. Подання журі.
 • Лідери команд представляють учасників.
 • Проведення майстер-класу від чат-бот гуру.
 • Робота над проектами.
 • Презентація проектів.
 • Нарада журі. Підведення підсумків.
 • Нагородження. Офіційне закриття.

Таким чином, безпосередньо вирішенням поставлених завдань учасники займалися з 14-00 до 00-00.

Команда-переможець Хакатона запропонувала реалізацію чат бота під Skype, що реалізує пошук в 500-метровій зоні від користувача дівчат, чий статус в профілі мережі «В контакті» був визначений як вільний для знайомства і виводив у вікно чату картки їх профілів з фотографіями.

Команда, яка зайняла друге місце запропонувала проект бота, що визначає рівень компетенції кандидатів на посаду при прийомі на роботу.

Остання команда намагалася реалізувати чат-бот, покликаний допомагати покупцям у виборі товарів інтернет-магазину, керуючись в пошуку критеріїв, визначених покупцем.

Ми пишаємося успіхами перших випускників нашого проекту. Компанія Софтлист і далі планує розвивати проект «ІТ Акакдемія», навчаючи студентів сучасним інформаційним технологіям і створюючи надійний базис для розвитку сучасного ІТ в Україні.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!