Новини

Новини компанії

Переваги програми ZWCAD були представлені на пленумі Національної Спілки Архітекторів України 17 червня 201 р київський Будинок Архітектора зібрав під своїм дахом архітекторів з усієї України на позачерговому пленумі Національної Спілки Архітекторів України.

Спонсорську допомогу у проведенні даного заходу, надав Центр технічної підтримки ZWCAD в Україні.

Національний Союз Архітекторів України (НСАУ) - всеукраїнська творча громадська організація була заснована в 1933 році, в неї входять архітектори та інші фахівці, так чи інакше пов'язані з архітектурою.

Серед порушених питань на засіданні велику увагу було приділено дуже важливому й актуального питанню сертифікації архітектурних і проектних організацій.

«Отримання дозвільної документації на проведення проектних робіт залишається одним з найважливіших і актуальних питань.», Зазначив Ігор Петрович Шпара - президент НСАУ, - «Однією з вимог є використання ліцензійного програмного забезпечення, при роботі над тим чи іншим проектом. На жаль, залишається досить велика кількість недобросовісних компаній, які користуються неліцензійним програмним забезпечення, що в свою чергу є порушенням Закону України «Про інтелектуальну власність». Саме з цієї причини ми прийняли рішення запросити доповідача, який зміг би коректно і в доступній формі розповісти про легалізацію програмних продуктів і про правила використання інформаційних об'єктів інтелектуальної власності в цілому ».

Експертом з питань легалізації програмного забезпечення (ПО) виступила компанія «Софтлист». Розповівши не тільки про правила ліцензування та легалізації, а й представивши переваги використання легального ПЗ, на прикладі програмного продукту ZWCAD. У виступі були висвітлені функціональні можливості і переваги програми ZWCAD, розробленої ZWCAD Software Ltd. Також були представлені варіанти ліцензування та спеціальні пропозиції для малого та середнього бізнесу.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!