Новини

Новини компанії

Ми знову підтвердили золотий статус Microsoft Gold, який видається партнерам і реселлерам, які продають і які надають консультаційні послуги щодо продуктів і послуг Microsoft.

За успішну діяльність компанії Софтлист, ми встигли досягти великих успіхів і досягти високих результатів, працюючи з Microsoft. Наші висококваліфіковані фахівці, здатні надати вичерпну консультацію, і налаштувати конфігурацію сервісів компанії. Підтверджена нами компетенція Gold - Collaboration and Content, створена Microsoft, щоб виділити із загального числа партнерів, компанії, які внесли найбільший вклад у загальну справу. Маються на увазі компанії, які відзначилися в допомозі з розвитку малого та середнього бізнесу, завдяки програмному забезпеченню та сервісам Microsoft. Серед таких сервісів, зокрема є Microsoft SharePoint. Це сучасне рішення, що дозволяє організувати ефективну віддалену спільну роботу, налаштувати робочий портал, і зберігати всі свої знання, в налаштованій архітектурі і зрозумілому ієрархічно середовищі. Наша компанія є експертом в налаштуванні, розгортанні та налагодженні бізнес-процесів завдяки SharePoint. Багатий досвід, підтверджується великою кількістю виконаних робіт, і сертифікатами наших співробітників.

Крім цього, в цьому році, ми також підтвердили статус Gold - Small and Midmarket Cloud Solutions. Дана компетенція передбачає наявність в компанії, досвідчених фахівців, які є експертами з хмарних технологій Microsoft. Наші кваліфіковані фахівці, досвід і знання яких, підтверджені відповідними сертифікатами, допоможуть вам розгорнути, налаштувати, і надати технічну підтримку щодо хмарних сервісів і рішень Microsoft, призначених для малого і середнього бізнесу. Щоб отримати такий високий статус, компаніям необхідно відповідати високим критеріям Microsoft, і мати певну сертифікацію. Вже багато років поспіль, працюючи з рішеннями Microsoft, ми набрали базу постійних задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову, і залучають нових клієнтів, які залишаються з нами на довго.

Щороку ми підтверджуємо сертифікати, щоб залишатися на гребені хвилі. Крім перерахованих вище високих статусів, ми також сертифіковані, і маємо статус Gold, в таких компетенціях: Messaging, DevOps, Data Analytics, Data Platform, Communications, Cloud Platform, Datacenter, Cloud Productivity, Windows and Devices, Security.

 Ми знову підтвердили золотий статус Microsoft Gold

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!