Новини

Новини компанії

Програма ліцензування OLP з початку наступного року припиняє свою дію.

Реформа передбачає зміни в умовах придбання програм по каналу Open License, разом з тим є альтернативне рішення.

На сьогодні клієнти, які вже співпрацюють в рамках OLP, до 1 січня 2022 року можуть користуватися ліцензіями, після чого ліцензування припиняться. А придбання нового та оновлення старого програмного забезпечення з нового року можливе через канали Open Value або Open Value Subscription, ці угоди функціонують без змін.

Розробник ініціював такі зміни через прийняття рішення направити свої вкладення на розвиток хмарних обчислень. Як повідомляє Microsoft, діючі зміни не поширюються на підприємства державного сектору, освітньої сфери та некомерційних організацій.

Яке рішення пропонується замість OLP?

В якості альтернативи Open License пропонується безстрокова ліцензія Cloud Solution Provider. Модернізація передбачає переміщення клієнтів з Open License на більш удосконалену хмарну платформу.

Клієнт отримує ряд переваг – полегшена процедура придбання, зручні умови відносин з партнерами.

Ліцензійні підписки CSP дають можливість клієнтам придбати готове рішення для розвитку бізнесу, перетворити свої інвестиції в операційні вкладення. Протягом всього терміну дії ліцензії виконується швидке оновлення продуктів. Кількість користувачів коригується будь-коли.

Ліцензування Cloud Solution Provider не потребує значних одноразових виплат – це є зручним для клієнтів. Оплата всіх придбаних програм відбувається помісячно, безпосередньо після користування. Програми, якими клієнт не користується, можна відключити. Це суттєво зменшить витрати.

Нагадаємо, придбання програмних продуктів в рамках ліцензійного каналу Cloud Solution Provider доступно клієнтам комерційного сектору з режимом щомісячної оплати.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!