Новини

Новини компанії

Azure Premium Storage доступний в public preview

Сховище Azure Premium - нове рішення для підтримки операцій введення-виведення при інтенсивній робочому навантаженні. Це сховище на базі твердотільних дисків, яке виділяється в якості постійного диска і налаштовується відповідно до ваших вимог до продуктивності. Ви можете підключити декілька постійних дисків і отримати до 32 ТБ простору зберігання, що працює зі швидкістю в 50 000 операцій введення-виведення з затримкою менше однієї мілісекунди для операцій читання.

Віртуальні машини з SSD серії G доступні для всіх користувачів
Віртуальні машини (ВМ) серії G відрізняються збільшеною продуктивністю, великим об'ємом пам'яті і значно більшим розміром SSD-сховища: до 32 ядер на одну ВМ, до 450 ГБ RAM, до 6.6 ТБ локального SSD. Віртуальна машина G5 є найбільшою на ринку публічних хмар за обсягом пам'яті і сховища. Віртуальні машини G-серії побудовані на базі новітніх процесорів сімейства Intel Xeon E5 v3, які ідеально підходять для найбільш затребуваних бізнес-критичних додатків.

Конфігурація G-серії ВМ:

VM Size

 

Cores

 

RAM (GB)

 

Local SSD
Storage (GB)

 

Persistent Data Disks Max

Standard_G1

 

2

 

28

 

412

 

4

Standard_G2

 

4

 

56

 

824

 

8

Standard_G3

 

8

 

112

 

1,649

 

16

Standard_G4

 

16

 

224

 

3,298

 

32

Standard_G5

 

32

 

448

 

6,596

 

64

Azure RemoteApp доступний для всіх користувачів
Служба Azure RemoteApp доставляє додатки на основі Windows Server з Azure по протоколу RDP. Azure RemoteApp допомагає співробітникам забезпечувати продуктивність, де б вони не знаходилися, за допомогою різних пристроїв: Windows, Mac OS X, iOS або Android. Додатки вашої компанії працюють в середовищі Windows Server в хмарі Azure, де їх легко масштабувати і оновлювати. Співробітники встановлюють клієнти віддаленого робочого столу (Майкрософт) на свої ноутбуки, планшети або телефони, підключені до Інтернету. Після цього вони можуть отримати доступ до додатків, як якщо б працювали локально.

Високопродуктивний VPN-шлюз доступний для всіх користувачів

Високопродуктивний VPN-шлюз пропонує високу пропускну здатність і більше сполук, ніж раніше доступний VPN-шлюз. Додаткові відомості про різні VPN-шлюзи див. На сторінці MSDN, VPN-шлюзи.

Azure Site Recovery - відновлення після збою в Azure безпосередньо з Hyper-V
Azure Site Recovery надав можливість реплікації і відновлення ВМ безпосередньо в Azure без необхідності використання System Center Virtual Machine Manager. З новим функціоналом у користувачів з'являється можливість репліцувати, захищати і відновлювати віртуальні машини в Microsoft Azure. З цим оновленням користувачам більше не потрібно використовувати System Center Virtual Machine Manager для задач відновлення між Windows Server 2012 R2 і Microsoft Azure.

Live Channels для Azure Media Services доступний для всіх користувачів
На базі медіа-платформи Azure Media Services різними компаніями по всьому світу побудовані прямі трансляції таких великих заходів як англійська Прем'єр Ліга, матчі NHL, Олімпіада в Сочі і Чемпіонат Світу FIFA 2014. Тепер технології живої передачі відео Live Channels Media Streaming доступні в комерційній експлуатації для всіх бажаючих.

Оновлення Azure SQL Database є в public preview
Сервіс Azure SQL Database отримав значні функціональні оновлення. Наступне покоління сервісу хмарної БД випущене в превью пропонує функції і можливості сервера SQL Server 2014 року, такі як стовпчикові індекси, in-memory технологіі і програмуємость з CLR, T-SQL Window functions, XML index і change tracking.

Крім того, перехід Azure SQL Database на який виконувався ядро ​​SQL Server 2014 дозволяє значно збільшити продуктивність рішень. На внутрішніх тестах при використанні 600 мільйонів рядків даних новий сервіс SQL Database зазначив поліпшення роботи в п'ять разів! А при використанні функції стовбчикових індексів та in-memory в сто разів!

Ключовими функціями нової версії Azure SQL Database стали:

  • Поліпшення в управлінні великими базами даних. Розробникам стали доступні функції паралельних запитів, table partitioning, online indexing, перебудови великих індексів (ліміт на 2 ГБ був знятий) і інші команди alter database;
  • Підтримка більшої кількості програмованих функцій. Розробникам стали доступні функції програмування CLR, функції T-SQL Windows, XML-індекси та підтримка change tracking;
  • Збільшення продуктивності до 100х. Завдяки підтримці in-memory технологій і стовпчик індексів продуктивність рішень може бути збільшена до ста разів;
  • Покращені функції пошуку і рішення проблем і моніторингу. Додана підтримка Extended Events (XEvents) і надано доступ до більш ніж 100 нових табличних подань (table views) через розширений набір DatabaseManagement Views (DMVs);
  • Новий тариф і рівень продуктивності S3. Представлений новий тариф і рівень продуктивності для рішень на Azure SQL Database - S3 з показником продуктивності в 100 DTU (Database Throughput Units).

Azure Active Directory Application Proxy є для всіх користувачів; управління адміністративними одиницями є в public preview

Проксі додатки Microsoft Azure AD дозволяють публікувати додатки в приватній мережі і надати безпечний доступ для користувачів поза мережею. Співробітники можуть увійти в додатки з дому, зі своїх пристроїв і пройти перевірку справжності за допомогою хмарних проксі. Проксі додатки дають можливість управляти доступом до додатків, включаючи сайти SharePoint, додаток Outlook Web Access і додатки на основі IIS, за допомогою Azure AD.

Управління адміністративними одиницями - новий контейнер ресурсів Azure Active Directory, який можна використовувати для делегування дозволів адміністратора в підмножини користувачів, а також для застосування політик до підмножини користувачів. У Azure Active Directory адміністративні одиниці дозволяють центральним адміністраторам делегувати дозволи регіональним адміністраторам або встановлювати політику на детальному рівні. Це корисно для організацій з незалежними підрозділами, наприклад, для великого університету, що складається з безлічі автономних шкіл (комерційна школа, технікум і т. Д.). Такі підрозділи містять власних адміністраторів, які керують доступом, користувачами, а також встановлюють спеціальні політики. Центральні адміністратори повинні мати можливість надавати цим адміністраторам підрозділів дозволи для користувачів. Зокрема, при використанні цього прикладу, центральний адміністратор може, наприклад, створити адміністративну одиницю для конкретної школи (бізнес-школи) і заповнити її тільки користувачами бізнес-школи. Потім центральний адміністратор може додати в бізнес-школу ІТ-персонал з контекстними ролями, іншими словами, надавати ІТ-персоналу адміністративні дозволу бізнес-школи тільки в рамках її адміністративної одиниці.

- матеріал наданий компанією "Майкрософт Україна"

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!