Новини

Новини компанії

Компанія Софтліст успішно пройшла програми сертифікації по стратегічним продуктам та рішенням з найбільшим комерційним та технологічним потенціалом та отримала найвищу нагороду, єдиний на Україні статус M-HERO McAfee.

Статус M-HERO McAfee присвоюється приватним особам та Platinum-партнерам. Він підтверджує високу компетенцію фахівців компанії Софтліст, відмінні знання технологій й навички демонстрації рішень McAfee комерційним та технічним фахівцям замовників. Компанія Софтліст вміло позиціонує продукти, технології та рішення компанії McAfee й так сприяє досягненню бізнес-цілей клієнтів.

Наразі компанія Софтліст як Platinum-партнер зі статусом M-HERO McAfee отримає доступ до найбільш інноваційних технологічних програм компанії McAfee, спеціалізованим технічним форумам, глобальним та регіональним консультаціям та іншим заходам. Статус допоможе встановити міцні взаємини між компанією Софтліст та McAfee на найвищому, стратегічному рівні.

Також Софтліст отримує право реалізовувати навчальні програми з технологій McAfee для своїх українських клієнтів та партнерів.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!