Новини

Новини компанії

У квітні 2011 року на ринку України з'явилися масові пропозиції сертифікатів відповідності на різні програмні продукти Microsoft за цінами, значно нижчими за середні ринкові на аналогічні типи ліцензій тих же продуктів.

Особливо часто пропонується Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Professional за ціною, еквівалентною 25 - 50 дол. США.
Було проаналізовано одна з наклейок (див. Фото) і були зроблені наступні висновки:

  1. Номер даного СОА відповідає китайської версії Windows 7 Home Basic.
  2. На СОА вказаний регіон поширення CIS and GE (СНД і Грузія)

Зазначені факти дають підстави стверджувати, що сертифікат є підробкою. У цей момент проводиться додаткова експертиза зразка і встановлення його походження. Юридичний представник Microsoft проводить збір інформації для подальшої її передачі в органи внутрішніх справ України.

Підроблений сертифікат ні в якому разі не може служити підтвердженням права на використання програмних продуктів Microsoft ® і не звільняє користувача від можливих проблем при перевірці програмного забезпечення на ліцензійність компетентними органами. Виходячи з вищесказаного, необхідно уважно поставитися до даної інформації. В цьому випадку в повній мірі працює твердження «дешевий сир буває тільки в мишоловці», адже клієнт, який прийняв рішення про покупку дешевих ліцензій, сильно ризикує бути обманутим і просто втратити гроші.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!