Новини

Новини компанії

С2 березня 2015 року компанія Tenable припиняє продаж двох своїх продуктів Nessus Enterprise (NE) і Nessus Enterprise Cloud (NEC). На зміну їм вийдуть нові Nessus Manager (NM) і Nessus Cloud (NC), які будуть доступні до придбання вже на початку березня 2015 року.

Попередньо 17 лютого 2015 року очікується анонс і презентація Nessus Manager і Nessus Cloud, які роз'яснять всі нововведення і зміни як самих продуктів, так і їх ціноутворення і програм ліцензування.

Яким же буде план переходу для існуючих користувачів Nessus Enterprise і Nessus Enterprise Cloud на нові продукти?

Інформації про це сам вендор поки не надав, але запевнив, що буде надавати допомогу безболісного переходу для всіх користувачів, всі подробиці будуть надані найближчим часом.

Користувачі флагманського продукту Nessus можуть бути спокійні, тому що компанія Tenable ніяких коментарів про нього не дає. Він і далі буде продаватися і ліцензуватися в тому ж форматі без змін. Решті ж користувачам ми рекомендуємо дочекатися середини лютого і офіційної презентації від компанії Tenable.

У свою ж чергу, ми обіцяємо тримати вас в курсі і оновлювати інформацію по мірі її надходження.

Якщо у вас виникли будь-які питання про нововведення і про придбання продуктів Tenable, звертайтеся до вашого облікового запису-менеджеру або в наш відділ продажів: (044) 593-74-75

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!