Новини

Новини компанії

Компанія «Софтліст» - єдиний дистриб'ютор ZWCAD в Україні впровадила в один з вищих навчальних закладів України, а саме в Закарпатський державний університет програмне забезпечення для 2D / 3D проектування.

З цього моменту програма ZWCAD використовується в навчальному курсі «Автоматизовані системи проектування», який вивчається студентами спеціальностей: «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Програмне забезпечення автоматизованих систем»

ZWCAD - надійне і в той же час економічно обгрунтоване рішення САПР від компанії ZWSOFT. Програма відповідає потребам широкого кола цільових груп які працюють в 2D / 3D проектуванні. Більше 180 тисяч користувачів по всьому світу успішно використовують даний програмний продукт. ZWCAD є провідним брендом в САПР промисловості Піднебесної, і користується успіхом у більш ніж 80 країнах світу.

Даний продукт цікавий як комерційним організаціям, так і держустановам.

Софтліст і надалі планує надавати підтримку навчальним закладам України, впроваджуючи ліцензійне програмне забезпечення і тим самим прищеплюючи культуру використання якісного ПО майбутнім фахівцям.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!