Новини

Новини компанії

Компанія "Софтліст" взяла участь в McAfee Cybersecurity Forum який пройшов в Києві 31 травня. В рамках форуму були розглянуті останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та решті світу

А також новітні підходи і технології, щоб запобігти і виявлення цілеспрямованих атак і загроз. Зокрема, були розглянуті можливості побудови архітектури адаптивної безпеки для запобігання складних і цілеспрямованих атак, ефективна взаємодія ІБ-рішень компанії з екосистемою McAfee і обміну інформацією про загрози. Управління подіями інформаційної безпеки (SIEM). Можливості захисту кінцевих точок від кріптошіфраторов і інших складних загроз.

Переваги використання Threat Intelligence Response (локального сервера репутацій). На спеціально обладнаних демостендах учасники конференції продемонстрували сучасні кейси рішень виникаючих проблем безпеки і можливості рішень класу sandbox для захисту поштового мережевого і веб-трафіку. Щорічна участь у форумах, присвячених кібербезпеки дозволяє компанії "Софтліст" покращувати власні рішення забезпечення безпеки і завжди бути у фарватері трендів глобального розвитку інформаційної безпеки, що переважають як в Україні, так і в світі в цілому.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!