Новини

Новини компанії

Компанія «Софтлист» взяла участь у третьому Всеукраїнському семінарі-практикумі для звукорежисерів, який відбувся 14-16 травня в Пущі-Водиці, що під Києвом.

Три насичених, цікавих і змістовних дні в колі колег і однодумців, з якими протягом року можна поспілкуватися або листуючись, або на форумах. А тут унікальна подія - понад сто представників професії «Звукорежисер» зібралися в одному місці, щоб обговорити проблеми та перспективи розвитку даної спеціальності в Україні. Були розглянуті новітні технології звукотехнической апаратури, особливості студійного відомості і мастерингу, сучасні прийоми роботи звукорежисера на концертних майданчиках.

На семінарі були присутні, ділилися досвідом, давали рекомендації і поради метри української звукорежисури: Олег Ступка, Юрій Товстоган, Володимир Різник, Володимир Григорович.
У числі представляють нові звукорежисерські технології були: Надія Бондарець (компанія «Софтліст»), Тетяна Стратулат (компанія «Бакотек»), Андрій Карнак (компанія «Ентрі») і багато інших.

Компанія «Софтлист» представила спеціально для українських звукорежисерів унікальне рішення - професійну робочу станцію, яка має найпотужніші сучасні характеристики з можливістю покупки в лізинг. Також надала ексклюзивні подарунки переможцям Другого Всеукраїнського конкурсу звукорежисерів.

Компанія «Бакотек» вперше співпрацювала з Союзом звукорежисерів України, надавши спонсорську підтримку і презентувавши лауреатам конкурсу ліцензії на використання звукового редактора Sound Forge Pro 10. Результатом участі стало також зниження цін на 20% на звукову та відео продукцію виробника Sony.

Компанія «Ентрі» доповіла про ситуацію на ринку ліцензійного звукового програмного забезпечення та ознайомила аудиторію з новинками звукотехнічного обладнання.

В цілому, захід пройшов в дружній і комфортній обстановці. Щорічно організатором семінару виступає Спілка звукорежисерів України в особі Олега Ступки, Володимира Резника, Юрія Товстоган і Георгія Шевко.

Департамент мультимедіа компанії «Софтліст» і далі готовий підтримувати українську звукорежисуру, надаючи ліцензійне програмне забезпечення, консультації та звукові інсталяції.

Надія Бондарець,
керівник департаменту мультимедіа

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!