Новини

Новини компанії

Компанія Софтліст спільно з корпорацією Майкрософт Україна провели ряд безкоштовних навчальних семінарів по продукції Майкрософт для провідних компаній України, що використовують ліцензійне програмне забезпечення.

21 жовтня 2009 року, в представництві компанії Майкрософт в Києві, учасники семінару ознайомилися з особливостями роботи з новітньою платформою Microsoft Exchange Server 2010. Порівняльну характеристику Microsoft Exchange Server 2010 із попередніми версіями Exchange Server 2007 і 2003 у вигляді презентації і доповіді проводив Андрій Шоханов, сертифікований тренер Microsoft. Слухачі тренінгу були ознайомлені з перевагами використання нової версії Microsoft Exchange Server 2010 з додатковими можливостями віддаленого доступу, управлінням електронною поштою, удосконаленням безпеки інформації та отримали багато іншої корисної інформації. Семінар був призначений для IT-фахівців провідних успішних компаній Києва.

Через день компанія Софтліст на базі центрального офісу представництва Майкрософт в Києві зібрала керівників компаній і IT-депертаменту провідних компаній України для обговорення теми «Економічні та фінансові переваги використання продукції корпорації Microsoft». Доповідь на задану тему була люб'язно надана Ігорем Шаститко, експертом по IT-інфраструктурі департаменту стратегічних технологій Майкрософт Україна.

Після доповіді відбувся круглий стіл з керівництвом компанії «Софтліст», на якому генеральний директор Дмитро Прокопенко розповів про особливості використання технологи управління ліцензіями - Software Asset Management (SAM) і вигоди її впровадження. Директор з розвитку Дмитро Козяревич підсумував технічний стан і перспективи розвитку присутніх компаній.

Семінари пройшли в дружній і теплій обстановці, сприяючи подальшому розвитку українських компаній в IT-сфері.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!