Новини

Новини компанії

Компанія «Софтліст», що є офіційним дистриб'ютором САПР ZWCAD (продукція компанії ZWCAD Software Co., Ltd), почала Всеукраїнську двомісячну акцію «Золоті проекти з ZWCAD», в рамках якої кожен партнер компанії, а це широка мережа ресейлерів у 18 регіонах України, отримує злиток золота вагою 1 грам за кожну продану коробку ZWCAD 2010 року.

При цьому за умовами акції злиток золота також отримує клієнт, який придбав будь-яку модифікацію цієї програми - education, standard, professional.

ZWCAD - це програмний комплекс для автоматизованого проектування з можливістю створення проектів у 3D. Покликаний стати надійним помічником для проектувальників, він кидає конкурентний виклик дорогому AutoCAD.

Програма ZWCAD побудована на основі платформи IntelliCAD, що робить її гнучкою і надійною.

Серед основних можливостей програми присутня: підтримка поширеного серед проектувальників формату креслень DWG / DXF, можливість проектування в 3D, можливість імпортування файлів меню, пакетної друку і безліч інших корисних функцій.

Мережа партнерів, які займаються реалізацією програмних продуктів ZWCAD, охоплює 18 областей України та постійно розширюється, з'являються нові компанії, підписуються угоди з представниками інших регіонів. Компанії-партнери охоче починають співпрацю з компанією «Софтліст», так як крім надійності в роботі вони отримують безліч вигідних переваг, серед яких постійна наявність продукції на складі, швидка доставка товару завдяки чітко побудованої системі логістики, система знижок і бонусів, програма лояльності, компетентна служба підтримки і приємний в спілкуванні колектив.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!