Новини

Новини компанії

З радістю повідомляємо, що наша компанія отримала заслужене звання «Партнер місяця» за грудень 2009 р від компанії Microsoft в номінації «За проактивну позицію на ринку і активне використання маркетингових ресурсів, доступних в рамках партнерської програми»!

Microsoft: «Softlist продемонструвала на власному прикладі, як повинен працювати сучасний лідер IT ринку, запустивши спільно з Microsoft саму креативну передноворічну акцію»

Акція «Софтляндія-2010» проходилась в період 15 листопада - 15 грудня 2009 року, за умовами якої кожну компанію, яка купила корпоративні ліцензії продуктів Майкрософт на суму 2010 у.о., відвідає справжній Дід Мороз з Софтляндіі, привітає співробітників з Новим 2010 роком і вручить Новорічні подарунки (ящик шампанського)!

Примітно те, що «Софтліст» не збирається зупинятися на досягнутому, а продовжувати завойовувати звання «Партнер місяця» і в наступні місяці нового 2010 года!

Наша компанія є учасником Партнерської програми Microsoft вже більше 4-х років і має статус Gold Certified Partner. Ми спеціалізуємося на побудові, впровадженні та удосконаленні ІТ інфраструктур, продажу ліцензійних продуктів Microsoft, надання послуг внутрішнього аудиту ПО, побудові систем захисту інформації, впровадження систем відеоконференцій і ін.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!