Новини

Новини компанії

Після успішного виконання всіх вимог для отримання статусу і підтвердження компетенції, компанії «Софтліст» було присвоєно найвищий статус Gold компанією Microsoft Україна в компетенції Portals & Collaboration.

З моменту заснування, «Софтліст» значно розширив профіль діяльності і включив до складу основних напрямків - реалізацію проектів з проектування та розгортання корпоративних порталів на платформі Microsoft Office SharePoint Server, поставку та інсталяцію серверного, мережевого і обладнання для зберігання даних, а також впровадження єдиних корпоративних мереж для організацій з розгалуженою структурою. Підтвердження компетенції Portals & Collaboration допоможе компанії «Софтліcn» впроваджувати все нові портальні рішення, так як дає безперечні переваги в наданні комплексних рішень і налагодженні колективної роботи в організаціях і на підприємствах.

«Компанія має багаторічний успішний досвід виконання проектів різної складності для представників різних сегментів - від невеликих приватних компаній до комерційних банків, промислових підприємств і державних органів влади, - зазначив Володимир Кузько, керівник ІТ-департаменту компанії« Софтліст ». - А статус Gold, в свою чергу, є одним з основних показників успішності компанії та наявності необхідних знань у технічних фахівців».

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!