Новини

Новини компанії

На початку вересня компанія «Софтліст» отримала статус Authorized Value Added Reseller компанії Autodesk, пройшовши ретельний відбір і перевірку на відповідність високим стандартам Autodesk.

Як відомо, компанія Autodesk веде поставки програмного забезпечення тільки через своїх авторизованих партнерів, що в свою чергу, забезпечує високий рівень обслуговування замовників, а також їх всебічну підтримку.

«Компанія «Софтліст»вже не перший рік розвиває напрямок САПР рішень. Не без гордості хочу відзначити, що в нашій продуктовій лінійці представлений широкий вибір спеціалізованого програмного забезпечення для архітекторів, проектувальників, інженерів. Ми розглядаємо отримання статусу Autodesk як цілком логічне продовження роботи нашої компанії, - зазначив Роман Подаєв, менеджер з продажу САПР продуктів, - Працювати на ринку в якості авторизованого партнера компанії Autodesk - безперечно відповідальне завдання. Наша команда докладе всіх зусиль для розвитку плідних відносин з Autodesk в Україні ».

Безперечно, визнання компанії «Софтліст» в якості авторизованого партнера - це великий крок вперед. Крім розширення продуктової лінійки продуктів Autodesk, статус дозволить замовникам отримати додаткові можливості і переваги. Спільні маркетингові активності, спеціальні програми і акції, компетентна підтримка в реалізації комплексних проектах і ліцензування - це тільки частина тих вигод, які отримають клієнти.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!