Новини

Новини компанії

В кінці лютого компанія «Софтліст» пройшла аудит, за результатами якого отримала найвищий партнерський статус компанії Adobe Systems в Україні - статус Authorized Reseller.

Отримання даного статусу це - ще одне підтвердження активної роботи компанії «Софтліст» з просування лінійки продуктів програмного забезпечення Adobe.

«Софтліст» співпрацює з компанією Adobe Україна більше п'яти років. За цей час було реалізовано безліч спільних проектів.

Нагадаємо, що 22 лютого 2011 вперше в Дніпропетровську представництво Adobe Systems в Україні спільно c компанією «Софтліст» провели семінар, присвячений програмним продуктам для творчих професіоналів в області графічного дизайну.

«Для компаній Adobe і «Софтліcт» - це був перший спільний досвід проведення подібних семінарів, - зазначила Анна Ткачук, PR-директор компанії «Софтлист». - Живий інтерес учасників, активне обговорення і ряд питань, безсумнівно, довели, що подібні заходи є актуальними і життєво необхідні для професіоналів. Ми і надалі плануємо проводити подібні семінари, а даний семінар в свою чергу став відправною точкою в сторону більш плідної співпраці з виробниками програмного забезпечення та тісного спілкування з клієнтами».

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!