Новини

Новини компанії

В межах IV Партнерської Конференції Kaspersky Lab., Яка пройшла 4-6 листопада в Одесі, компанія «Софтліст» була нагороджена в номінації «Розвиток SMB-сегмента ринку в Україні».

Отримання даної нагороди ще раз підкреслює згуртованість і професіоналізм команди, правильність ідей по просуванню продуктів Kaspersky Lab. в українському сегменті малого та середнього бізнесу, а також злагодженість роботи компанії «Софтліст» в цілому. Плідна співпраця компанії «Софтліст» та Лабораторії Касперського триває вже більше 5-ти років.

Вручення відзнак і сертифікатів за досягнення проходило в дружній атмосфері партнерів і дистриб'юторів Лабораторії Касперського в регіоні БУМ (Білорусія, Україна, Молдова). Церемонію нагородження під загальні оплески проводили керуючі директори та співробітники Лабораторії Касперського.

В ході проведення даної конференції представниками Лабораторії Касперського був розставлено ряд акцентів на критерії вибору бренду по всьому світу, а також була представлена ​​статистика продажів продуктів Лабораторії, згідно з якою Kaspersky Lab. є безумовним лідером в країнах СНД не лише за обсягами продажу продуктів і технологій в області захисту інформації, а й по впізнаваності бренду. Згідно з дослідженнями, проведеними в нинішньому році, коробкові продукти під брендом Kaspersky Lab. займають лідируючі позиції по всьому світу, зокрема в США, Китаї, Африці, ряді Європейських країн, а також в країнах СНД, що є незаперечним фактом включення продуктів та технологій Лабораторії Касперського до списку лідерів ринку захисту інформації.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!