Новини

Новини компанії

Компанія «Софтлист» - провідний постачальник програмного забезпечення на території України і Росії оголошує про початок співпраці з CADprofi Germany GmbH - ексклюзивним дистриб'ютором програмного модуля CADprofi по всьому світу.

CADprofi є професійним параметричних CAD додатком, яке значно прискорює проектну роботу. Додаток має інтуїтивно-зрозумілий і дружній призначений для користувача інтерфейс, що дозволяє почати роботу без попереднього навчання. CADprofi дуже популярний серед архітекторів та інженерів. Менш досвідчені користувачі, які лише зрідка працюють з кресленнями CAD, також високо цінують доступність і функціональність програмного забезпечення від компанії CAD-Profi Spółka.

Пакет програм складається з наступних модулів:

  • CADprofi Mechanical
  • CADprofi Architectural
  • CADprofi HVAC & Piping
  • СADprofi Electrical

Всі додатки є взаємно сумісними, і кожен з них може бути встановлений окремо або спільно з будь-яким іншим модулем. CADprofi був розроблений головним чином, як професійна 2D CAD-система з елементами і функціями для створення изометрических видів і 3D проектів. Постійно оновлювана бібліотека промислових об'єктів також значно полегшує 3D дизайн. Програмне забезпечення оснащено багатим набором функцій, які допомагають користувачам на кожному рівні проектних робіт: від інтелектуальної вставки і видалення символів до автоматичного створення специфікацій і експорту даних в файли різних форматів для подальшого редагування (csv, xls, xml, rtf, html, pdf та інші) .

Архітектори, інженери і проектувальники використовують CADprofi для створення проектів для будівництва будівель, трубопроводів, сантехніка, вентиляція, електрики та інших промислових технологічних установок, а також механічних і будівельних конструкцій.

Коротка інформація про компанію:

CADprofi є прогресивно і динамічно розвивається компанією, заснованою в 1996 році в Польщі. Головним питанням, яке розглядають розробники, є розвиток 2D САПР і 3D-бібліотек для інженерів і архітекторів на основі технології DWG. Всі програмні модулі можуть працювати незалежно або спільно в будь-якої конфігурації на ПК.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!