Новини

Новини компанії

Про подібні фірмах як Avast Software і AVG Technologies, загально популярні виробників антивірусних рішень, відомо досить багато

Кожен безперервно видає високоякісні програмні рішення і задовольняє потреби своїх покупців. Однак нещодавно, а конкретніше 7 липня 2016 вони вразили всіх. Фірми зробили оглушливу заяву, мета якого полягала в інформування про придбання всіх акцій фірми AVG загальну вартість 1,3 мільйона доларів. Згідно із заявою двох велетнів в сфері інформаційної безпеки єдина база клієнтів складе більше 400 мільйонів користувачів, 30% складають користувачі мобільних пристроїв. Avast Software і AVG Technologies спеціалізуються на інформаційній безпеці, створена в Чехії 80-90-х роках і на сьогоднішній день є одними з основних в цієї сфери. Їх об'єднання направлено на розвиток якості що випускаються рішень.

З офіційної заяви фірми Avast Software зрозуміло, що злиття допоможе збільшити ступінь результативність інформаційної безпеки. Користувачі зможуть купувати найбільш інноваційні технологічні рішення в сфері інформаційної безпеки.

Нижче наводимо цитати керівників Avast і AVG:

«Наша компания следит за последними тенденциями на рынке, а наше объединение с AVG позволит увеличить масштабы и усилить позиции на мировом рынке, а также стать лучшим разработчиком решений, касающихся безопасности для новых и существующих клиентов. Эта сделка, не просто слияние разных компаний, которые имеют общие корни, это еще и слияние технологий, разработка стратегии дальнейшего развития и многое другое»

Генеральный директор Avast Software

«Я в лице моей компании AVG с гордостью могу заявить, наш союз полностью соответствует нашим целям в развитии, новые рынки позволят увеличивать вливание новых инвестиций, что позволит сделать наши решения более легкими, мобильными и при этом иметь высочайший уровень защиты, который станет одним из лучших как для конечного потребителя, так и для бизнеса»

Генеральний директор AVG

Інформація про злиття фірм спровокувало двояку реакцію користувачів продукту двох фірм. Представники фірм ніяк не коментували чим безпосередньо стане займатися відділення AVG в складі Avast Software, але засвідчили те що всі вироби AVG збережуть традиційну назва і торгових марок. З асортиментом рішень двох фірм Ви можете ознайомитись в нашому інтернет-магазині.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!