Новини

Новини компанії

У Міжнародному інституті менеджменту проходив інформаційний модуль Інновації та енергоефективності проекту "Школа мерів", в рамках якого компанія Майкрософт-Україна представила ряд проектів, спрямованих на забезпечення енергоефективності для комунальних підприємств.

Одним з таких проектів був представлений продукт E-monitor, який представив керівник напрямку - Дмитро Ємельянов. Функціональні особливості універсальної автоматизованої системи для диспетчеризації E-Monitor були представлені на прикладах її використання при організації опорного диспетчерського пункту для водоканалів, теплостанций та організації диспетчерської пунктів освітлення. У процесі презентації Дмитро Ємельянов розповів не тільки про конкурентні переваги використання диспетчерської на базі продуктів E-Monitor в порівнянні з більш дорогими рішеннями на основі іноземних товарів, а й поділився з проблематикою і фактами, які вдалося побачити на ряді об'єктів до впровадження диспетчерських і їх вирішенні після впровадження та налаштування E-monitor.

Присутні на заході представники мерій міст з різних куточків України, а також представники громадських організацій високо оцінили необхідність впровадження таких комплексів, а також проявили інтерес безпосередньо до продукту E-monitor, в тому числі для використання програми в комплексі заходів щодо забезпечення прозорості надання послуг населенню, що на даний момент є однією з найбільш актуальних тем як в «мільйонниках», так і регіонах України.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!