Новини

Новини компанії

Компанія "Софтліст" виступила в якості генерального спонсора конференції "HR-Connect 2018" яка пройшла у Львові, 12.05.2018. 

Компанія "Софтліст" виступила в якості генерального спонсора конференції "HR-Connect 2018" яка пройшла у Львові, 12.05.2018. Конференція зібрала 10 доповідачів та понад 200 учасників з усієї України. На конференції були заслухані тенденції розвитку HR-галузі, успішні практики відомих компаній, поради від досвідчених HR-фахівців і презентовані нові сучасні рішення галузі.

Компанія "Софтліст" в особі Дмитра Козяревич, виступила в ролі доповідача та презентувала свій новий продукт HR.360 plugin for JIRA - помічник HR-менеджера в проведенні оцінки методом зворотного зв'язку. Продукт розроблений фахівцями компанії Софтлист з метою спростити і прискорити процеси проведення оцінки за методом зворотного зв'язку серед співробітників компанії, використовуючи платформу Jira. Даний плагін дозволяє провести анкетування в три простих кроки і був розміщений на майданчику Atlassian Marketplace.

Всі учасники конференції отримали неоціненний досвід, дізналися про нові рішення і змогли поспілкуватися з організаторами та іншими учасниками в теплій і дружній атмосфері.

 

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!